reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie- przepisy,porady kulinarne :)

reklama
\Doriska ja Ci podam na sałatke u mnie wszyscy ją lubią na imrezach wiec może spróbować:
ryż, ananas, kukurydza, natka pietruszki, pierś z kurczaka to wszystko wymieszać dodać majonezu i smacznego :)
 
Ananas z puszki, ser żółty, woreczek ryżu ugotowany, czosnek
Wszystko pokroić, wymieszać i dodać majonez :)

Sałatka warstwowa gyros:
wszystko układamy warstwami
mięsko pokrojone w kostkę z przyprawą do gyrosa, usmażone
potem kukurydza z puszki
ogórki konserwowe pokrojone w kosteczkę
cebula
warstwa ketchupu wymieszana z majonezem
kapusta pekińska

Sałatka brokułowa
brokuł ugotowany w osolonej wodzie
pieczarki ugotowane i pokrojone na drobno [może być słoiczek gotowych pieczarek w soli]
mięso usmażone
jajka ugotowane na twardo
wszystko wrzucić do miski, wymieszać z majonezem, pychotka!

Jutro dodam jeszcze na sałatkę z fasolką i jeszcze jakieś inne przepisy też mam ;) teraz idę spać :) dobrej nocki
 
reklama
Do wędlin dla mnie jak zawsze sprawdza się poczciwa jarzynowa nie wiem jak Wy, ale ja dodaje do niej obowiązkowo pora i ogórka kiszonego. A tak u mnie króluje sałata lodowa, z ogórkiem pomidorem i cebulką plus kulki takie małe mozarelli lub feta w kostke. Do tego zawsze robiłam jakieś sosy z Knorra, ale ostatnio odkryłam przyprawę do sałatek+oliwa z oliwek MNIAM!
 
Do góry