reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie w ciąży ?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2018
Postów
3
Hej mam pytanie jestem pierwszy raz w ciąży i mam problem z jedzeniem. Ogólnie jem tylko mało i na cały dzień potrafię zjeść pare kanapek i resztę się dnia jem jakieś owoce, kiśle które sama robię. Czy któraś z was miała takie problemy z jedzeniem ?
 
reklama
Hej mam pytanie jestem pierwszy raz w ciąży i mam problem z jedzeniem. Ogólnie jem tylko mało i na cały dzień potrafię zjeść pare kanapek i resztę się dnia jem jakieś owoce, kiśle które sama robię. Czy któraś z was miała takie problemy z jedzeniem ?
Tak samo przez pierwsze 3 miesiące jedzenie dosłownie na siłę.. ale teraz za to wszystko smakuje :)
 
Ja w pierwszej ciazy schudlam... 7kg w pierwszym trymestrze. No nic mi nie wchodzilo.. nawet zmuszac sie nie potrafilam. Czasem jakas kanapka czy kisiel wlasnie a corcia sie zdrowa urodzila ;-) no i w drugim i trzecim trym troche nadrobilam to jedzenie bo apetyt wrocil.

Teraz znowu jestem w ciazy i przez pierwszy trymestr bylo ciezko ale schudlam 3 kg. Teraz leci mi 18 tc i juz waga wrocila do stanu przed ciaza ;-)
W drugim trymestrze zazwyczaj apetyt wraca
 
Ja w pierwszej ciazy schudlam... 7kg w pierwszym trymestrze. No nic mi nie wchodzilo.. nawet zmuszac sie nie potrafilam. Czasem jakas kanapka czy kisiel wlasnie a corcia sie zdrowa urodzila ;-) no i w drugim i trzecim trym troche nadrobilam to jedzenie bo apetyt wrocil.

Teraz znowu jestem w ciazy i przez pierwszy trymestr bylo ciezko ale schudlam 3 kg. Teraz leci mi 18 tc i juz waga wrocila do stanu przed ciaza ;-)
W drugim trymestrze zazwyczaj apetyt wraca
Dzięki wielkie teraz wiem że to minie już może niedługo
 
Też tak miałam z córką w 2 ciąży , co śmieszne z synem samo słodkie i byłam jak słoń co powinno być na odwrót Na początku 2 ciąży chudłam bo nic nie chciało mi się jeść i to nie mało z jakieś 8 kilo ,w końcu położna mnie postraszyła szpitalem to jadłam na siłę heh. Im wyżej byłam w ciąży tym lepiej z chęcią do jedzenia i nadgoniłam z wagą ;) więc się nie martw przejdzie. Wszystkiego dobrego
 
reklama
Hej mam pytanie jestem pierwszy raz w ciąży i mam problem z jedzeniem. Ogólnie jem tylko mało i na cały dzień potrafię zjeść pare kanapek i resztę się dnia jem jakieś owoce, kiśle które sama robię. Czy któraś z was miała takie problemy z jedzeniem ?
Miałam to samo plus mdłości i czasem wymioty na zapachy potraw i przeszło tak około 15tyg. A teraz apetyt z zdwojoną siła[emoji6]
 
reklama
Do góry