reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie w nocy- 8 mcy

Dołączył(a)
13 Grudzień 2015
Postów
2
Witajcie,potrzebuje pomocy .
Moja córka-8 mcy, od zawsze jadła 3 razy w nocy, będąc karmiona piersią.
Od miesiąca próbuję ją oduczyć tak częstego jedzenia oraz przerzucenia się na mm w karmieniu nocnym.
Niestety nadal wstaje trzy razy.
Na kolacje dostaje kaszkę z kleikiem i tak śpi do około 23, potem budzi się co 3 godziny.
Próbowałam letniej wody to udało się raz, jak daję jej mm lub pierś to od razu jest spokój i zasypia.
Dodam, że ma bardzo wystający brzuszek co mnie martwi.

Pozdrawiam
 
reklama
Moja Córeczka też jeszcze je w nocy u nas wygląda to tak o 19-19.30 mm i śpi potem koło 1-2 120 ml mm i albo je o 6.00 albo dopiero o 8 zależy kiedy wstanie.
 
Moja córeczka za parę dni skończy roczek i też budzi się w nocy dwa lub trzy razy. Dostaje butelkę z mm 150 ml. Próbowałam już podawać wodę, ale nic z tego. Teraz próbuję do mm dodać troszkę kleiku i je zagęścić może to ją nasyci. Dodam, że kaszkę wcześniej jadała przed snem, ale po niej lepiej nie spała. Teraz się obraziła chyba i kaszy w ogóle nie chce pić, więc byłam zmuszona wrócić do mm.
 
Do góry