reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie w nocy

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie drogie mamuski. Mam zagwozdke, odkad moj synek skonczyl 3 miesiace zaczol sie budzic w nocy raz na butle, jutro skonczy 9 miesiecy i od okolo tygodnia budzi sie 2 razy na jedzenie, mniej wiecej okolo 1 w nocy pierwszy raz i okolo 4-5 drugi raz, przyczym za pierwszym razem po butli zasypia odrazu a za drugim razem kilka razy trzeba do niego chodzic dac smoczka, w koncu zasypia i spi do 8-8.30
Na poczatku chcialam go oszukac woda, ale skonczylo sie to mega histeria.
Antek na noc dostaje mleko z kleikiem ryzowym, od czasu gdy zaczol sie budzic 2 razy w nocy, zageszczalam mleko jeszcze bardziej bo myslalam ze sie nie najada, ale to nic nie daje...
Czy wasze malce tez tak mialy? Jest jakas rada na to? Czy tylko uzbroic sie w cierpliwosc i czekac az samo przejdzie??

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj mam nadzieje ze mu to przejdzie bo zaczynam zasypiac na stojaco [emoji42] probowalam klasc go pozniej spac ale niestety zadko nam sie udaje bo Antek ostatnio spi tylko raz w dzien i to zazwyczaj na okolo godzine wiec o 7 wieczorem to juz zasypia przy mleku

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak miałam przy moim starszym synu i teraz przy maluszku też to powtarzam :D
Moj Synek nas rozpiescil bo odkad skonczyl 3 miesiace budzil sie raz na butle i po tym zasypial i spal do 8-8.30 wiec dla nas to byla istna bajka, i czekam z niecierpliwością kiedy to wroci [emoji38] A w jakim wieku jest Twoj maluszek?

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i tak super śpi :)
U nas spanie i pobudki zmieniły się po 8-9 miesiącu i niestety już się nie przestawiło.
Za 2 tygodnie roczek, a ja mam minimum 5 pobudek w nocy.
 
reklama
To i tak super śpi :)
U nas spanie i pobudki zmieniły się po 8-9 miesiącu i niestety już się nie przestawiło.
Za 2 tygodnie roczek, a ja mam minimum 5 pobudek w nocy.
[emoji33] To musi cos byc z tym okresem chyba 8-9 miesiecy. Kolezanka mi mowila ze tak samo miala ze swoim synem w tym wieku, moze dzieciaczki w tym wieku potrzebuja wieksze zapotrzebowanie na mleko... A zawsze zjada Ci pelna butle? Bo moj Antek to chwila momemt i 210ml nie ma...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry