reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jedzonko mniam mniam

niuniamilan

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2008
Postów
124
Miasto
londyn
mialabym prosbe poniewaz sama od czasu do czasu chcialabym cos przyrzadzic dla mojego malucha kory bedzie mial niedlugo skonczone 6 miesiecy ale nie wiem jak i co,Chialabym poswiecic to zeby kazda z mam napisala moze jakis przepis na deserek lub obiadek,pokarmy glutenowe,jak to zrobic a tym samym kazda z nas bedzie mogla z Tego skorzystac,wiec piszmy mamusie,dla mnie najwazniejsze jest teraz by dowiedziec sie jak robicie kasze manna bo nie mam pojecia
 
reklama
Ja z racji ze mala jest na cycku to kaszke manna gotuje na wodzie (moze byc ekspresowa) i jak sie ugotuje to wrzucam do deserku lub utartych owocow, ale mozna tez dodac do zupki wlasnej roboty.
Pozdrawiam
 
Kasze manne robie na wodzie.Odmierzam 210ml wody+ lyzka manny ale nie tej ekspresowej bo jest mniej wartosciowa a gotuje sie prawie tak samo i gotuje.Potem po ostygnieciu dodaje 7 lyzeczek mleka modyfikowanego +jeszcze troche wody.Mleko modyfikowane dodaje sie jak manna na wodzie ostygnie,bo wtedy zachowuje swoja wartosc.;-):tak:
 
niuniamilan zakładasz już kolejny wątek praktycznie o tym samym, dziwię się administracji forum, ze tego nie tępi. Może załóż wątek pytania niunimilan i nie zaśmiecaj forum codziennie nowymi wątkami dotyczącym głownie jedzenia.
 
niuniamilan zakładasz już kolejny wątek praktycznie o tym samym, dziwię się administracji forum, ze tego nie tępi. Może załóż wątek pytania niunimilan i nie zaśmiecaj forum codziennie nowymi wątkami dotyczącym głownie jedzenia.

racja własnie przejrzałam forum ciagle o tym samym
 
Hej Paula, ja bym była bardzo wdzięczna za taką książkę, jak by ci się chciało wysłać bo kompletnie nie mam pomysłu co gotować. Jak by co to prześlę ci maila na pw
 
niuniamilan zakładasz już kolejny wątek praktycznie o tym samym, dziwię się administracji forum, ze tego nie tępi. Może załóż wątek pytania niunimilan i nie zaśmiecaj forum codziennie nowymi wątkami dotyczącym głownie jedzenia.
przepraszam ale masz moze okres bo ciagle sie czepiasz,odpusc sobie kobieto,nie rozumiesz to nie odpisuj nie wchodz wogole na moje pytania,kto bedzie mial ochote to mi odpisze ja nie chce znac twoich opini
 
reklama
Hej Paula, ja bym była bardzo wdzięczna za taką książkę, jak by ci się chciało wysłać bo kompletnie nie mam pomysłu co gotować. Jak by co to prześlę ci maila na pw

Czekam na adres i wyślę. Sama dostałam tą książeczkę od jednej z dziewczyn na bb i chętnie się podzielę :tak::-)

niuniamilan już wysłałam mam nadzieję że dotrze bo chyba wysłałaś mi zły adres bez pierwszej literki. Chyba dobrze ją dopisałam ;-)
 
Do góry