reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JEDZONKO !!!

ja prawde mowiac jem dosyc monotonnie - ale wczoraj u znajomych na urodzinach nie moglam sie oprzec sernikowi - a dzis jadlam jablecznik z bita smietana - zobaczymy przez najblizsze dni jakie beda tego skutki :)
 
reklama
A ja jem niemal wszystko tylko czytam etykiety i nie serwuję małemu za dużo chemii, konserwantów i polepszaczy.
 
Ja też już jem prawie wszystko oprócz mleka, jogurtów i lodów no i truskawek - a akurat tego brakuje mi najbardziej. Poza tym jadłam już pieczone, grillowane i nawet smażone i nie ma skutków ubocznych.
 
A wiesz Dori, że mnie pediatra namówiła na koktajl z truskawek i maślanki (maślanka dla wapnia a truskawki dla smaku) no i te osławione "uczulające" truskawki kompletnie nam nie zaszkodziły. Nawet jak mi trochę zbrzydły to piłam koktajl z wiśni i też nic. A przecież tak wszędzie straszą pestkowymi.
Próbowałaś truskawki? Jak nie to spróbuj, najwyzej się przekonosz, że nie możesz, a może się jednak uda?
 
Oliwka po "pierwszym razie" z truskawkami miała buźkę w syfkach, ale teraz powoli zaczynam ją przzwyczajać, to 1 truskaweczka, to 2 itp i po syfkach ani śladu, ale teraz jem truskawki tylko te nie pryskane
Jem czekalady bez opamiętania - Nutella schodzi jak świeże bułeczki (zresztą razem z bułeczkami ;) )
Mleczko i płatki (Nestle fitness + owoce) z bananem to podstawa każdego dnia.
Obiadki raczej monotonne, po sałatce oliwka miala zieloną kupkę - zresztą po brokułach też. Więc marchewka gotowana wróciła do łask, czasem zamiast kurczaka zjem schab pieczony lub cielęcine duszoną, młode ziemniaczki też Oliwce nie szkodzą.
Jem też czasem pierogi z truskawkami i zamieniam kompot jabłkowy na kompot z truskawek - nigdy oliwce nic nie było po przegotowanych truskawkach.
 
Witam. Ja z lutówek. Sorki że się wtrącam ale może pomogę :) Magdaleona :) myślę że zielona kupka po brokułkach to norma :) jaka ma być jak brokułki zielone?? Po szpinaku też jest zielona. Jeśli kupka nie jest śluzowata czy podbarwiona krwią i nie zmieniła się nagle jej konsystencja i jeśli dzidziolka brzunio nie boli to kolor nie jest ważny - tak przynajmniej piszą w książkach i tak też twierdzi moja pediatra
 
Hmm to zapytam mojej lekarki jutro o zielone kupki, ale moja mama ciągle twierdzi że zielona kupka to baaardzo źle ::)
A tak wogóle to mleko jest białe (no może troszkę kremowe) więc skąd te zielone i żółte kupki ;)
 
Ja tez wczoraj pozwoliłam sobie, w końcu :D na truskawki, zjadłam na razie 7 ;D a dziś oglądałam Natalke ze szystkich stron i.... NIC hurraaaa!!!!!
 
reklama
Ja też juz jadłam truskawki pierwszy raz w sobote i Dominice nic nie było.Więc dziś mała powtórka z truskawkojej rozrywki.Zobaczymy co będzie juro.Ake jestem pewna że też nic.Bo po truskawkowych jogurtach nic też nie było.
 
Do góry