reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JEDZONKO !!!

A Ty wiesz ze jutro bede u rodzicow :-p:-p:-p:-p
Szkoda ze Maja przeziebiona i Darek nie mogl dostac wolnego poniedzialku bo bym Cie zaskoczyla :-p:-p:-p:-p:-p

O znow stukaja za sciana pewnie zaraz Mloda sie obudzi. A nalesniki nie wiem kto upiecze jak wstanie nie wyspana. :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Asiun chyba sie nudzisz w tej pracy :-D:-D:-D:-D:-D
Wiesz jak Maja ma dobry humor to nawet ziemniaki obierze, zrobi zupe, ciasto upiecze ..................ale w piaskownicy :tak::tak::tak:
 
Joaśka nie wiem :confused: Ja nie mam piekarnika tylko prodiż - temperatura jedyna słuszna a sprawdzam tak po 40 minutach po raz pierwszy wykałaczką czy nie surowe.
Więc musisz się zdać na fantazję! Ale to banalne ciasto więc na pewno będzie dobrze :tak:
 
Robię :)
Ciekawe, czy mi wyjdzie, bo tym razem jest nieparzysty :-p

Edit:
Wyszło i jest pycha!
Piekłam ok godziny w ok 200 st :)
 
:)

Mąż chce spędzić Wielkanoc w domu. Właśnie zabieram się za szukanie przepisów na święta.
Jak macie coś super ekstra i w dodatku mało pracochłonne, to uśmiecham się do Was po przepis :-)

Bo dla mnie Wielkanoc, to głównie jajka i biały barszcz/żurek z białą kiełbasą.
No ale przecież nie będziemy tylko tego jedli, tym bardziej, że ten większy fusyt białej kiełbasy nie lubi :szok:
 
jak wielkanoc to piernik ... postaram sie poszukac przepisu na prosty piernik w swoich zasobach ...
a jezeli chodzi o konkrety to u mojej mamy co roku sa kotleciki rybne bo tylko to moj michal na oba swieta jada ... no i jesczze ryba po grecku ...
 
:)

Mąż chce spędzić Wielkanoc w domu. Właśnie zabieram się za szukanie przepisów na święta.
Jak macie coś super ekstra i w dodatku mało pracochłonne, to uśmiecham się do Was po przepis :-)


Ode mnie możesz dostać co najwyżej przepis na jajka na twardo;-) Ale zapewniam, że to jest naprawdę mało pracochłonne:-)
 
reklama
Do góry