reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JEDZONKO !!!

reklama
Joaśka taka karkówka pychotka:tak: ja taka często na grilla rbiłam w wakacje, smacna tez jest musztardą rsyjską i odrobinką miodu:tak:
 
Dzieki za przepis Magda :-)
JOaska ja wyprobuje twoj przepis w weekend bo mam karkowke w zamrazalinku a musze go oproznic :-)
NO ja mam juz uszka i pierogi pomorozone,a z miesa pewnie zrobimy to co chlopaki lubia najbardziej. Karkowke robi moja mama w piekarniku ale nie do obiadu tylko jako "wedline" do chleba. NO i jak dobrze pojdzie i znajde ladne miesko wolowe to bedziemy mieli slaskie rolady z kluskami i kapustka mniam mniam :-):-)
GOrzej z ciastami ja chyba cos upieke mam nadzieje ze mi wyjdzie a jak nie to chyba pojde dzis cos zamowic chociaz jakis makowiec, bo tego nie umiem upiec :-)
Chcialam upiec chlebka na swieta ale nie mam zakwasu :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Proponuję szybki sernik:tak: i zawsze wychodzi. Rafał go uwielbia:tak:
pół kilo twarogu zmielonego
6 jajek
3 łyżki mąki ziemniaczanej
1 łyżeczka proszku do pieczenia
szklanka cukru
3/4 margaryny

margaryne rozpuścic, wystudzić, dodac cukier, jajka, wymieszać, dodać proszek do pieczenia mąki ziemniacanej i powoli mieszając dodać twaróg.
Piec około godziny w 180 stopniach, najlepiej sernik od góry czymś przykryć wtedy nie przypala się.
 
Marta przykryc czyms to wystarczy folia aluminiowa. A ten przepis to na jaka blacze?
I nie wiem czy nie doczytalam ale Ty dzis w domku siedziesz? Czyzby dorwala cie choroba?
 
reklama
Do góry