reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki

Hej dziewczyny jestem Natalia i na koniec kwietnia mam termin, będę rodzic w jeleniej a ciążę prowadzi mi dr Keppel, dajcie znać co u was i jakie są opinie o porodach w jeleniej
Przerobilam szkole rodzenia i pobyt w szpitalu na oddz.polozniczym ale z innego powodu...aż.6h wytrzymałam..i chyba powinnam podziękować ze zostałam pozostawiona na korytarzu. Na łóżko bym sie za zadne pieniadze świata tam nie położyła.
Jak masz możliwość to uciekaj do innego szpitala. Warunki w JG masakrycznie. Opieką poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zwiedzanie porodówki..ehh okropienstwo. Ani prywatności ani warunków jako takich. Nie mowiac juz o estetyce czy czystości.
Ja wróciłam juz do siebie, drugi koniec pl. Ale.na wszelki wypadek zrobilam rozeznanie gdyby.jednak w JG zaczęła sie akcja. Z najbliższych szpitali kowary polecam
 
reklama
Witam, wszystkich. Ja mam termin na czerwiec 2020 i mam zamiar rodzic w Jeleniej. To moja pierwsza ciąża i nie rozumiem czego wszystkie przyszłe mamy spodziewają się na porodówce. Przecież to nie Ameryka i wiadomo że może być różnie.
 
Witam, wszystkich. Ja mam termin na czerwiec 2020 i mam zamiar rodzic w Jeleniej. To moja pierwsza ciąża i nie rozumiem czego wszystkie przyszłe mamy spodziewają się na porodówce. Przecież to nie Ameryka i wiadomo że może być różnie.
Może spodziewaja się tego, żeby zadbana przez nie przez 9 m-cy ciąża, zdrowa, pielęgnowana, w jeden dzień, podczas jednego porodu nie poszła na marne. Niestety, ale takie mamy realia w szpitalach. Jesteśmy tylko marnym kolejnym przypadkiem nic nie znaczącym dla nikogo i nie ważne jak byśmy o siebie nie dbali to zrobią z nami co chcą. Więc nic dziwnego że przyszłe mamy martwią się o to gdzie rodzić, żeby nie wrócić do domu z trauma po tragicznym porodzie.
 
Witam, wszystkich. Ja mam termin na czerwiec 2020 i mam zamiar rodzic w Jeleniej. To moja pierwsza ciąża i nie rozumiem czego wszystkie przyszłe mamy spodziewają się na porodówce. Przecież to nie Ameryka i wiadomo że może być różnie.
Obys po tej pierwszej ciąży nie musiala sie przekonać o tym o czym kilkanascie dziewczyn z mojej grupy ze szkoly rodzenia ktore nie miały możliwości rodzic gdzieś indziej i przeżyły traumę w JG.
Ja cale szczęście urodzilam synka w innym szpitalu. Gdzie pomijając fakt ze było czysto, co powinno byc teraz standardem a nie Ameryką jak to określiłaś, to przede wszystkim wdzięczna jestem za pelna opiekę. Na polozne i doradcy laktacyjnych zawsze mogłam liczyć. Nie było chwili żeby sie ktos mnie nie zapytał czy czegoś potrzebuje. Czy maja sie zaopiekować maluszkiem gdy chce sie wykąpać. Posciel codziennie zmieniana (pomimo podkładów)
Pokój miałam jak w 5gwiazdowym hotelu z własna lazienka wielkości pokoju z wszelkim ulatwieniami do korzystania z niej ( bez grzyba i rdzy na futrynie jak to ma.miejsce w JG)
Do dyspozycji mialam wszystko. Od wkładek laktacyjnych, poprzez podkłady poporodowe, ubranka dla dziecka, pieluszki, chusteczki, kosmetyki.
Tak wiec tego wlasnie spodziewam sie po porodowce- standardów. Jeśli masz inne oczekiwania to mogę życzyc tylko powodzenia.
 
Ja mam termin na początek września ale będzie cc końcem sierpnia i nie mam zamiaru rodzic w Jg tylko w Kowarach 😁 opinie chyba jak zawsze - masz lekarza ze szpitala jg prowadzącego to jest dobrze, nie masz to trochę gorzej ale położne tragiczne 😳 No i tam więcej dziewczyn rodzi i podchodzą bardziej „taśmowo” a w Kowarach są bardziej ludzkie ☺️ Wiadomo ze pojedyncze sytuacje mogą być różne. W jg po cc nie dostajesz od razu dziecka a w Kowarach tak ☺️
 
Pooperacyjne są pojedyncze sale wszystkie. Potem jak już jesteś po pionizacji to są dwie sale podwójne odremontowane z łazienka i jedna ( albo dwie )bez łazienki pojedyncza ☺️ Hahah jedna nieprzyjemna - chciałabym 😂 Nie mówię ze w Kowarach same cudowne bo zdarzają się i takie wredne ale oddziałowa to kobieta skarb i jak tylko jest cos nie tak, trzeba jej zgłosić i zaraz ogarnie personel ;) ale i tak uważam ze poziom empatii w stosunku do kobiet po porodzie jest dużo wyższy w Kowarach niż w jg :/ ja tam napewno nie pójdę rodzic chyba ze będę musiała :/ ( jak młoda będzie chciała szybciej wyjść :p ) zreszta opinie na jeleniogórskiej grupach mamowych w przeważającej liczbie są za kowarami i polecają mamy a w jg różnie 🤷‍♀️
 
reklama
Daj znać jak po porodzie jakie wrażenia.
Prawdopodobnie też bede szykować się na Bukowiec, chyba, że właśnie nie będzie czasu, zeby tam dojechać;) poki co u mnie szykuje się SN.
Ale co do Jeleniej to słyszałam, ze ten oddział ginekologiczny jest odremontowany i chyba najlepszy w całym szpitalu :)

Podeślij mi te grupy w wiadomości:)
 
Do góry