reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeremi 29 tydzien , 1590g

reklama
Jeremek dzis przeszedł cały pokój .... i to mozna by było nazwac nawet szybkim krokiem.... potem skubaniec chwycił rure od odkurzacza i poszedł dalej.... jestem dziewczyny w szoku.... ta rura to ciezka jest ...no ale co sie dziwic jak jeremek wazy 12,400 i nosi ubranka na 18miesiecy.....
Pojawiły nam sie słowa, uzywane regularnie i swiadomie nap. aaa(na spanie) mniam, pa pa , i daa(daj)... dzis namietnie powtarzał -tat...(znaczy tak).... Synio rozgadał sie strasznie.
Mikołajek tez ładnie ruszył z miejsca ... myśle ze go Jeremek mobilizuje... jest daj, to, chu chu(ciuchcia), wszystkie zwierzatka...i wczoraj Mikołaj wołał bas(po angielsku autobus)i namietnie wykrzykuje noł :)
Za tydzien mamy ocene rozwojowa wiec bede wiedziała wiece.... nadal mamy rzężenia i swisty przy oddychaniu ....
Jest dobrze... powiem nawet bardzo dobrze!
 
Wielkie brawa dla Jeremka!
Chodzenie, mówienie...myślę, że usłyszysz, że Jeremek dorównał do rówieśników:-)
No i w ogóle to ja zauważam pewną bardzo pozytywną cechę u Jeremka. Najpierw nauczył się mówić "tak" zamiast "nie" :-pBo widzisz, mój Adaś do tej pory "tak" nie mówi, a "nie"" co 5 minut :-p
 
Jesteśmy po wizycie w klinice dla wczesniaków... szok.
Poprosiłam aby ocenił jeremka rozwój w miesiacach ... bo oni tu oceniaja inaczej niz w polsce.
Lekarz ocenia rozwój psychomotoryczny na 13- 14 miesiecy...:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
To ze sie poci tak bardzo to normalne u wczesniaków-zaburzenia termoregulacji... to ze siada z jedna nózka zakrzywiona nie jest niepokojace bo to nie jest ciagle ta sama nózka i on poprostu stabilizuje sie i szybciej mu sie wstaje. Raczkuje i chodzi prawidłowo....
Zdaniem lekarza Jeremek bardzo sie wyciszył. Zrobił mu kilka testów na skupienie uwagi ...pokazał klocki, zwierzatka.... ksiazeczki i powiedział ze nie wyglada na adhd. Jeremek pokazał wszytkie swoje umiejetnosci... włacznie z uciekaniem z rak i wspinaniem sie na kozetke... z wzrostem i waga wyskoczył z siatki centylowej.... I co ciekawe lekarz proponował aby zaczac mu podawac krowie mleko.
Na poczatek mieszac z nutramingenem...
Badania na alergie wyszły super .... Astma nie jest spowodowana alergia pokazrmowa.
Prawdopodobnie jest to alergia na pyłki roztocza itp.
W Lutym bedzie prawdopodobnie ostatnia wizyta .....
Lekarz był zachwycony rozwojem Jeremka... na koniec uscisnął nam dłon mówiac good job :) no Happy jestem !
 
reklama
Do góry