reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeremi 29 tydzien , 1590g

reklama
Asiu super wiadomości :-) Tylko takie chciałoby się czytać. Kawał dobrej roboty wykonał Jeremek z Twoja pomocą :-)
 
Kochane ciocie pamiętały !
Bardzo Wam dziewczyny dziękuje.
Urodziny Jeremka to dla mnie ważny czas... Dopadają mnie wspomnienia i te wszystkie uczucia strachu, łzy .... Jak zabraliśmy Jeremka do domu obiecałam sobie ze juz nigdy nie chce znaleźć sie w takiej sytuacji ... gdzie siedzę bezradna i patrze na maleństwo modląc sie o kazdy dzień. To był bardzo trudny czas. Teraz jak po dwóch latach patrze na moje cudowne dziecko jak biega, jakie jest radosne, to nie ma chwili kiedy bym nie dziękowała Bogu za opiekę, i za to ze mam tego szkraba. Nie ma beznadziejnych sytuacji bo jeszcze jest miłość która ma potężną siłe!
Kilka słów o Jeremku.
Wazy bagatela 16 kg. Mierzy 101cm. Dokucza mu jedynie astma, która raz sie uspokaja a raz męczy.
Jeremi biega, szaleje, wspina sie i powtarza po bracie co tylko sie da. Biega jeszcze chwilami na palcach ale pracujemy nad tym. Bardzo lubi zajęcia manualne- układa takie duże puzzle, składa tory kolejowe od ulubionej kolejki ..rysuje mały picasso wszędzie a zwłaszcza na ścianie w swoim pokoju. Niestety jest strasznie wybiórczy pokarmowo ale jego brat tez tak miał przez chwile, teraz już jest o niebo lepiej, wiec zakładam ze Jeremkowi sie zmieni. Uwielbia sie przytulać ... jest bardzo odważny względem obcych osób ...podchodzi , zaczepia czaruje uśmiechem. Jednym słowem wyszedł z wcześniactwa obronna ręką i dziękuje Ci Panie Boże.
Dziękuję Wam za wsparcie i za to ze kibicujecie mu juz dwa lata...!!!! Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za życzenia!
 
Olu on wzrostem jest jak Mikołaj (starszy o rok) wszyscy pytaja czy to bliźniaki :) Jest wysoki i dobrze zbudowany ... ubranka nosi na 3 latka. Mysle ze to po m rodzinie. M ma 190cm a młodszy jego brat ma 200cm :)
 
Jeremku 100 LAT!!! Rośnij na chwałę rodzicom i rodzeństwu i pokazuj wszystkim jaki wspaniały wielki człowiek potrafi wyrosnąć z takiego maleństewka;-):-)
Zdrówka szkrabie kochany :-):-):-)
 
reklama
reklama
Do góry