reklama

Jesienno - zimowa panna młoda

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez sil_89, 1 Grudzień 2010.

1. sil_89

sil_89 Fanka BB :)

Witam,

14 października przyszłego roku biorę ślub kościelny. Nie jestem w stanie przewidzieć jaką będę mieć pogodę, ale za ciepło na pewno nie będzie. Dlatego proszę o rady co do sukni ślubnej, a zwłaszcza dodatków typu bolerka, płaszcze... mile widziane zdjęcia.
    Sama chciałabym żeby suknia była delikatna, bez krzykliwych dodatków, może z delikatnym rękawkiem, prosta.

Co prawda sama suknia będzie szyta, to wierzch wolałabym kupić.
    Już teraz wolę się zorientować albo i się zdecydować, co prawda szyć można będzie dopiero po narodzinach mojej Fasolki, ale zawczasu lepiej wiedzieć...

czekam na rady
    pozdrawiam Sil

2. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Ja miałam we wrzesniu i polecam na pewno zakupic bolerko z długim rękawem:)

3. reklama
  4. yenefer

yenefer Fanka BB :)

podoba mi się coś takiego ja poniżej, delikatne futrkowe bolerko, przyozdobione broszką - skromnie i wytwornie
    Może być czywiście w wersji z długim rękawem.
    Fajnie by wyglądał taki płaszczyk do prostej sukienki

5. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

To chyba tez od modelu sukienki zalezy:)Bo jak bedzie fest balowa to płaszcz odpada!!

6. yenefer

yenefer Fanka BB :)

sil 89 pisze że ma być prosta i delikatna

7. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

ja już niedługo biorę ślub i mam coś takiego :rofl2:

8. sil_89

yenefer - bolerko śliczne, ale chyba jednak zdecyduję się na płaszcz; jakoś bardziej będzie pasowało do mojego męża, który (o zgrozo) wymyślił sobie, że chce we fraku iść... chociaż sama nie wiem. Grunt żeby mi ciepło było i wszystko się ze sobą zgrało :)

Gabinia - piękna suknia i ciekawie się prezentuję z tym futerkiem, jeśli mnie wzrok nie myli :) niestety nie dla mnie takie cudo.

dzięki i czekam na kolejne propozycje

9. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

kochana nawet nie wiesz jaki tani mam komplet na sobie:))
    to mój drugi ślub więc nie chciałam się wykosztowywać ;)
    a poza tym mam 3 dzieci które też muszę ubrać ....
    suknia i futerko nie kosztowała mnie 500zł :))

10. reklama
  11. megusek

megusek Fanka BB :)

Witajcie dziewczyny :) Hej Sil ;-) Jak Ci fajnie, będziesz królewną ;)
    To na początek zajrzyj tutaj Już mi niosą suknię z welonem ... - babyPrzyKawie

Z suwaczków wyliczyłam, że ten dzień będzie mniej niż pół roku po porodzie. Zacznij ją szyć nie wcześniej niż późnym latem :-)

Ostatnia edycja: 3 Grudzień 2010
  12. sil_89

Witamy
    megusek
    - zajrzałam bardzo pouczające dzięki :) co do późnego lata taki jest plan :)
    (no właśnie już zastanawiam się co ja zrobię z moją Fasolką w tym czasie :( )

Gabinia
    - 500?? a jeśli można spytać, to czy to jest nowy komplet?? heh ja tylko za
    materiał będę płacić, więc nie będzie źle :)

i co do kroju sukni już prawie, prawie jestem zdecydowana to nie mam pojęcia co z tym okryciem, żeby to ładnie współgrało ze wszystkim...

Poleć forum