reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jesienno - zimowa panna młoda

Ja mam do sprzedania suknię + buty biżuteria!!Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia na maila!!!Ja suknię kupiłam w sierpniu a we wrzesniu wesele a byłam 2 m-ce po porodzie;)
 
reklama
images.jpgmoze cos takiego?
 
Heh w końcu mam chwilkę żeby tutaj zajrzeć :)

Gabinia - tak komplet jest nowiutki sukienka 298 a kożuszek 145 ;)) uwielbiam robić takie zakupy :)

a to moje buciki.....
buciki świetne :) uh też chciałabym zmieścić się w takiej kwocie, ale cóż zobaczymy :)

Ala1978 - Jeśli przyszły październik będzie tak ciepły jak w tym roku to wystarczy Ci jakiś biały żakiet, albo futrzane bolerko, ale jeśli będzie np.2 stopnie to proponuje zaopatrzyć się w coś znacznie cieplejszego niż bolerko. Jeśli nie chcesz wydawac fortuny na takie okrycie to proponuje zakup takiego kożuszka BREMI - producent, paski skórzane, kożuchy, torebki, zestawy upominkowe. Moja siostra brała ślub w ubiegłym roku w marcu i kupiła w Bremi biały długi kożuszek, który przez cała ceremonie miała rozpiety - wygladała uroczo:) A jakie śliczne zdjecia ma na sniegu:)
Heh dzięki :) ale jakoś tak nie jestem przekonana, jak ja w ogóle czułabym się w takim kożuszku...

miraceel - ładne, ale nie dla mnie, jak się zapomnę :zawstydzona/y: to się garbię... będzie kicha...

Myślę, że być może wybiorę coś z tej strony http://sklep.slubinfo.pl
bardzo spodobała mi się ta pelerynka:
14031.jpg
co o niej myślicie??
 
pelerynka ładniusia ;)'
ale ja jestem zmarzluch i wolę zeby mi nic nie zawiewało....
do mojego ślubu czasu mało a zima ... nie odpuszcza ja juz dokupiłam bolerko zeby plecy batdziej okryć......
a w nogi chyba tez zmarzne .... ehhhh zobaczymy :)
 
Ja brałam ślub 25 grudnia 2011r. i muszę przyznać, że trochę zmarzłam. Jak zbieraliśmy pieniądze pod kościołem to nam palce skostniały... Trafiliśmy na dość srogą pogodę ale atmosfera była gorąca więc nie było źle :)
 
reklama
Ja będę zimową panna młodą, do tego ze sporym brzuszkiem. Suknię będę mieć szytą, nie mam jeszcze pelerynki.
 
Do góry