reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jeśli możecie pomóc....... :(

reklama

nutka13

Mama Wiki iAmelci
Miasto
TUREK
Rozwiązania
0
O jeny poryczałam sie to takie smutne,co dzien dziekuje bogu że mam zdrowe córki,bo niedoczynnosc tarczycy (leczona od pierwszych dni życia)to nic w porównaniu do tego co spotyka ludzi.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ewunia22 WAŻNE! jeśli możecie, pomóżcie! Dzieci rok po roku 0
E Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz Potrzebuję porady 56
Marciaaa55 Co jeśli kilka dni po porodzie kończy mi się umowa na czas określony? Potrzebuję porady 29
tatablog Co musisz wiedzieć, jeśli planujesz tójkę dzieci lub więcej. Wielodzietni 3
Czarnula204 Czy takie usg oznacza ciążę? Jeśli nie to co? Staramy się 13
vanilijka Pękniecie torbieli jajnika w ciąży - dziewczyny jeśli też to miałyście piszcie Przyszłe mamy 0
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
G Prośba jeśli ktoś ma niepotrzebną pościel ręczniki itp Możesz pomóc...zobacz 34
P Jeśli masz problem z dietą dziecka, swoją czy rodziny. Pomagamy ustalić zdrową dietę. Ogłoszenia - Warszawa 0
K czy mając zasądzone alimenty stracę je jeśli zakupię ziemię? Porady prawnika 1
holly101 prawo do zasiłków - czy w ogóle, a jeśli tak to jakich? Porady prawnika 7
skaba1 A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach Dzieci urodzone w marcu 2008 1013
aniaslu Jeśli Twoje dziecko sie jąką [WAW]- ogłoszenie Przedszkolaki 0
mlynik Czy możecie coś poradzić? Potrzebuję porady 68
Suga123000 Pomużcie jak możecie Potrzebuję porady 15
B Możecie rzucic okiem zdj usg 13tydzien BB położna radzi mamom 3
micek76 Jaką farbę możecie polecić w ciąży? Zdrowa mama 14
bakaj79 Czy możecie pomóc. Możesz pomóc...zobacz 32
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
aniaslu Zachowania przedszkolaka, którym warto się przyjrzeć. Co może nas niepokoić i jak pomóc dziecku? Temat tygodnia 0
R Dolegliwości po cesarce, jak sobie pomóc, pozycje do karmienia Ciąża, poród, połóg 13
GoJ Jak pomóc "średniemu" dziecku. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 7
N Zapisywanie przez lekarzy luteiny na zasadzie "jak ma pomóc, to pomoze..." Potrzebuję porady 16
L Jak pomóc przyjaciółce która poroniła? Potrzebuję porady 5
kahaka Jak pomóc w adaptacji do przedszkola? Przedszkolaki 6
K Jak pomóc dziecku w nauce? Mamy nastolatków 13
S Jak pomóc dziecku w adaptacji do przedszkola? - warsztaty 3 i 11 czerwca w Warszawie. Ogłoszenia - Warszawa 0
kasia-matiy "Jak pomóc siostrze?" - list Rodzinne porady 2
Aleksp Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków Dzieci urodzone w marcu 2013 467
Pysia29d SZukam mamy która może mi pomóc Mamy z Irlandii 0
B Co, gdzie... czyli jak możesz sobie pomóc Możesz pomóc...zobacz 2
B Regulamin działu możesz pomóc Możesz pomóc...zobacz 0
Aylin ULEWANIE I REFLUKS - jak pomóc maluszkowi i sobie Dzieci urodzone w czerwcu 2012 29
N Jesli chcesz pomóc LOTERIA FANTOWA:) Możesz pomóc...zobacz 4
demetrios Możesz pomóc! Archiwum wrzesień 2012 2
anka16765 zobacz moze możesz mi pomóc Możesz pomóc...zobacz 305
Maga83 Duże gazy u miesięcznego dziecka - jak pomóc? Żywienie dzieci - porady 14
Becioo Jak pomóc w prawidłowym ułożeniu dziecka w brzuszku Porady położnej 0
kaskax25 Franuś, 31 tc, 1010 kg Możesz pomóc dzieci urodzone w sierpniu' 09 8
M Mój synek jest odrzucany, a ja nie wiem jak mu pomóc... Relacje rodzinne 10
O Nielubiane dziecko. Jak pomóc?? Początek szkoły 18
kasiabzymek I ty możesz pomóc!!!!!!!!!! Archiwum mam lipcowych 0
M co zrobić? jak pomóc? Początek szkoły 16
mamaBartoszka mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc? Ładna mama 52
ivka76 Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc Dzieci urodzone w marcu 2006r. 230
R Nasz 1 % może komuś pomóc... Dzieci urodzone w maju 2005 1