reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jeśli Twoje dziecko sie jąką [WAW]- ogłoszenie

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Witam,
jeżeli mieszkasz w Warszawie, a Twoje dziecko ma zdiagnozowane jąkanie skontaktuj się ze mną.
Studentka logopedii moze pracowac z Twoim dzieckiem na zasadzie wolontariatu, w ten sposób zbierając materiał do swojej pracy dyplomowej. Zainteresowane osoby prosze o kontakt.
pozdrawiam anna ślusarczyk
www.babyboom.pl

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
JulaJ Czy urodzę wcześniej jeśli dziecko z usg wychodzi o tydzień starsze i mam krótką szyjkę macicy? Ciąża, poród, połóg 7
E Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz Potrzebuję porady 56
Marciaaa55 Co jeśli kilka dni po porodzie kończy mi się umowa na czas określony? Potrzebuję porady 29
tatablog Co musisz wiedzieć, jeśli planujesz tójkę dzieci lub więcej. Wielodzietni 3
Czarnula204 Czy takie usg oznacza ciążę? Jeśli nie to co? Staramy się 13
vanilijka Pękniecie torbieli jajnika w ciąży - dziewczyny jeśli też to miałyście piszcie Przyszłe mamy 0
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
G Prośba jeśli ktoś ma niepotrzebną pościel ręczniki itp Możesz pomóc...zobacz 34
P Jeśli masz problem z dietą dziecka, swoją czy rodziny. Pomagamy ustalić zdrową dietę. Ogłoszenia - Warszawa 0
K czy mając zasądzone alimenty stracę je jeśli zakupię ziemię? Porady prawnika 1
holly101 prawo do zasiłków - czy w ogóle, a jeśli tak to jakich? Porady prawnika 7
Ewunia22 WAŻNE! jeśli możecie, pomóżcie! Dzieci rok po roku 0
A jeśli możecie pomóc....... :( Zapiski archiwalne 1
skaba1 A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach Dzieci urodzone w marcu 2008 1013
Cicha91 Bankowanie Komórek Macierzystych - Jakie jest twoje zdanie ? Potrzebuję porady 14
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
aniaslu Czy twoje dziecko nadaje się do talent show? Pytanie tygodnia 19
O "ZOBACZ JAK ROZWIJA SIE TWOJE DZIECKO" - FizjoMedica Wrocław. Ogłoszenia - Wrocław 0
A Co potrafi Twoje siedmiomiesięczne szczęście Rozwój i zabawy 19
M Dziś są Twoje urodziny !!!!! Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1242
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Początek szkoły 14
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Przedszkolaki 47
C Chciałam mieć dziecko , a teraz żałuję Ciąża, poród, połóg 13
N Dziecko podczas wieczornego usypiania budzi sie pare razy Potrzebuję porady 11
L Testy Owulacyjne- który pozytywny? Potrzebuję porady 3
Folami83 Miesięczne dziecko, jedzenie, spanie Potrzebuję porady 21
C Testy owulacyjne Staramy się 7
P Trzecie dziecko? Ciąża, poród, połóg 21
asiakkk94 Moje dziecko boi się spac Potrzebuję porady 15
Amnesia Wystraszyłam swoje dziecko Potrzebuję porady 9
L Starania się o dziecko Staramy się 1
C Jak oduczyć 1.5 roczne dziecko wstawania w nocy Przyszłe mamy 9
O Zbyt małe dziecko w 31 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 61
Beata0192 Dziecko je za często mm Żywienie 17
K 2 miesieczne dziecko cały czas śpi Potrzebuję porady 5
Paulinade Problemy z sensoryką 7,5 miesięczne niemowlę Rozwój i zabawy 10
M Problem ze spaniem i jedzeniem - dziecko niecałe 7 miesięcy Potrzebuję porady 2
M 3tyg dziecko Potrzebuję porady 3
N Rozwód-dziecko- nowy związek i dziecko wasze doświadczenia i rady Potrzebuję porady 8
N Czy dziecko przyzwyczai sie do nowego smaku mleka? Potrzebuję porady 0
W Za małe dziecko? Ciąża, poród, połóg 15
N Koronawirus, ciąża i starsze dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 27
D 3 miesieczne dziecko, a soczki Potrzebuję porady 23
M Opieka nad dzieckiem po rozwodzie Potrzebuję porady 4
Judyta86 Jak odstawic roczne dziecko od piersi?? Potrzebuję porady 5
R Dziecko nie je nabiału.. jakaś alternatywa ? Potrzebuję porady 4
N ile powinno przybrac dziecko w 6tyg ? Kp Potrzebuję porady 12
N Karmienie mm - 3mies dziecko Potrzebuję porady 8
kasiaagrabowska Czy widać tu płeć dziecka? Ciąża, poród, połóg 1