reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest czy nie jest oto jest pytanie

reklama
Ania001 -- poczekaj nawet spokojnie tydzien od tej pierwszej bety ja tez miałam jakoś w granicy 115 pierwszą bete.. po tygodniu zrobilam drugą i już była 500 a do lekarza cały miesiąc czekałam żeby nie pójść za wcześnie ,
Paula zrób jak zalecił lekarz :)
blackberry --- ja mam PCOS i miesiaczkę mam 3 -4 razy do roku ! chyba ze biorę tabletki anty,, wtedy elegancko każdego miesiąca :)
 
Przy tabletkach też miałam regularne,jednak przy staraniach trzeba było je odstawić i wszystko znowu się wszystko przestawiło. W poniedziałek idę na betę.
 
Ania001 -- poczekaj nawet spokojnie tydzien od tej pierwszej bety ja tez miałam jakoś w granicy 115 pierwszą bete.. po tygodniu zrobilam drugą i już była 500 a do lekarza cały miesiąc czekałam żeby nie pójść za wcześnie ,
Paula zrób jak zalecił lekarz :)
blackberry --- ja mam PCOS i miesiaczkę mam 3 -4 razy do roku ! chyba ze biorę tabletki anty,, wtedy elegancko każdego miesiąca :)
Mam świadomość, że przy PCOS tak bywa z miesiączka - moja przyjaciółka przez to zorientowała się, że jest w ciąży w 10 tygodniu Natomiast tu dziewczyna pisała o cyklach "nieregularnych", a nie o tym, że ma zaburzenia hormonalne lub na coś choruje.
 
reklama
Dnia 12.12 o godzinie 16:45 miałam betę 112 dziś 15,12 o 16. 43 betę miałam 233 rośnie ale czy prawidłowo to nie wiem
Wyniki możesz sobie sprawdzać w kalkulatorze bhcg ( sprawdź w wyszukiwarce bo tu mi się cały link nie chce pokazać ) kalkulator przeliczy Ci % przyrostu i pokaże czy jest w normie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry