reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest czy nie jest oto jest pytanie

Zrobilam kolejna betę Ostatni okres 13 listopada a cykl mam 28 dni robiłam bety pierwsza 12.12 o godz 15:45 i wyniosła 112 druga była 15.12 o godzinie 16:43 wyniosła 233 trzecia 17.12 o godz 14:36 i wyniosła 310 boję się strasznie że coś nie tak Zwariuje a kaukulatory beta hcg pokazują za niski poziom
Czy to było to samo laboratorium?
 
reklama
Niestety wczoraj o 5 rano straciłam moje maleństwo : ((( gdy tylko się obudziłam czułam, że wydarzy się coś złego... dziś wyszłam ze szpitala.. tak bardzo boli mnie serce : (((
Niestety wiem co możesz czuć. Nie wiem jakie masz schorzenie, ale poszukaj jakiegoś dobrego ginekologa, który Cię przebada i przygotuje do kolejnej ciąży. Będzie dobrze, zobaczysz, choć teraz pewnie Ci w to ciężko uwierzyć.
 
Mój lekarz powiedział żeby odczekać 3-4 miesiące i brać się do roboty.. ale mojego aniołka już nikt mi nie zwróci :(( odszedł już na zawsze :((
 
Mój lekarz powiedział żeby odczekać 3-4 miesiące i brać się do roboty.. ale mojego aniołka już nikt mi nie zwróci :(( odszedł już na zawsze :((
Z tym braniem się do roboty bym nie szalała - zacznij od badań, żeby uniknąć powtórki. Może trzeba zmienić gina, bo potrzeba świeżego spojrzenia? Ja tak zrobiłam.
I pamiętaj:
"Nienarodzone dzieci nie odchodzą - one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat".
 
reklama
Do góry