reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest pęcherzyk i ciałko żółte, nie widać zarodka.

Jak rosla Twoja beta??
Na moim wątku jest dziewczyną która miala tak samo ,mały przyrost bety ,teraz jest w 24 tyg ,więc jednak nie jest to taki pewny wyznacznik jak widać ,moja lekarka powiedziała żeby już nie powtarzać bety tylko za dwa tygodnie przyjść ,już się tak nie zamartwiam ,u Ciebie jak już pisałam jeszcze bym poczekała ,lekarz sam powinien to wiedzieć ,bo u wielu kobiet zarodek był widoczny dopiero ok 7 tyg ,a sama beta nie oznacza że coś jest nie tak ,pod warunkiem że rośnie a nie spada oczywiście
 
reklama
Hej. Mam 25 lat pierwsza ciąża i U mnie tak samo pierwszy raz jak zrobiłam test też miałam 95. Tydz od zrobienia byłam u gina. Widać było pęcherzyki i chyba ciałko żółte ale bez zarodka jeszcze. Tak samo mam bardzo nie regularne cykle więc ciąża napewno nie będzie liczona od OM. Lekarka powiedziała żeby przyjść do niej za 2 tyg. Obstawiam że jestem teraz w 5 tyg więc za dwa tyg będzie 7 to może będzie coś więcej widać. Nie martw sie i jak cos to sie odzywaj. :) dużo nas łączy ;)
Iga macie zupełnie inne sytuacje ,nie powtarzałeś bety więc nie wiadomo jak rosła ,jak na ten tydzień który masz pęcherzyk i ciałko żółte jak najbardziej wszystko jest prawidłowo ,na kolejnej wizycie zobaczysz piękny zarodeczek i serduszko pewnie
 
Iga macie zupełnie inne sytuacje ,nie powtarzałeś bety więc nie wiadomo jak rosła ,jak na ten tydzień który masz pęcherzyk i ciałko żółte jak najbardziej wszystko jest prawidłowo ,na kolejnej wizycie zobaczysz piękny zarodeczek i serduszko pewnie

Pewnie miala na mysli ze mamy wspolne imie[emoji3]
 
reklama
Głowa do góry! Trzeba wierzyć! Ja do tej pory miałam tylko jedno Usg w 6 tc i Pani doktor długo nie mogła znaleźć zarodka, znalazła dopiero na innym "dokładniejszym" sprzęcie. Kolejne usg mam dopiero 12.05 (to będzie 12 tc). Może dlatego że to moja 3 ciąża to podchodzę do tego spokojnie;) Będzie co ma być;) Czy ktoś z tu obecnych robił/będzie robił test Papp-a?
 
Do góry