reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest pęcherzyk i ciałko żółte, nie widać zarodka.

Cześć, podczytyję Was ze staraczek 2018. Ja miałam analogiczną sytuację w lutym. Bety nie robiłam co prawda, ale miałam dwa pęcherzyki ciążowe, w tym jeden tylko z ciałkiem żółtym i zarodkiem bez echa serca. Czekałam kilka dni na poronienie samoistne, które nie nastąpiło i miałam wywoływane farmakologicznie. Dostałam tabletki dopochwowo i doustnie w dwóch turach (po pierwszej się nic nie ruszyło). Roniłam przez dwa tygodnie. Wszystko samo się oczyściło. Mój lekarz, po konsultacji ze mną, w obliczu moich planów ciążowych bardzo chciał uniknąć zabiegu (ja też zresztą) i się szczęśliwie udało.
Słabe wzrosty bHCG, brak zarodka i np. przerośnięty pęcherzyk żółtkowy (miałam) faktycznie niczego dobrego nie wróżą. Zwyczajnie coś poszło nie tak...:(.
Bardzo mi przykro dziewczyny :(. Bądźcie dzielne :*

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja się właśnie z tym liczę.
Dwa dni temu miałam 966, dzisiaj 1503...

Jeżeli tak będzie, to też wolałabym poronić naturalnie żeby jak najszybciej zacząć kolejne starania.
 
reklama
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ,ostatnia @ 3.03 ,test pozytywny 04.04 ...06.04 beta 2650, 09.04 -3455 ,11.04-4462 ..załamałam się ,przyrost o wiele zamaly a lipcu ubiegłego roku poroniłam ,pusty pęcherzyk ...i dziś poszłam do gin 6 tc ,piękny pęcherzyk ,zarodek i bijące serduszko ,powiedziała że te wartości bety często mieszaja tylko i żeby już nie robić ,kolejna wizyta za dwa tygodnie ,także nie stresujcie się na zapas co ma być to będzie
 
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ,ostatnia @ 3.03 ,test pozytywny 04.04 ...06.04 beta 2650, 09.04 -3455 ,11.04-4462 ..załamałam się ,przyrost o wiele zamaly a lipcu ubiegłego roku poroniłam ,pusty pęcherzyk ...i dziś poszłam do gin 6 tc ,piękny pęcherzyk ,zarodek i bijące serduszko ,powiedziała że te wartości bety często mieszaja tylko i żeby już nie robić ,kolejna wizyta za dwa tygodnie ,także nie stresujcie się na zapas co ma być to będzie
Dajesz nadzieje <3
 
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ,ostatnia @ 3.03 ,test pozytywny 04.04 ...06.04 beta 2650, 09.04 -3455 ,11.04-4462 ..załamałam się ,przyrost o wiele zamaly a lipcu ubiegłego roku poroniłam ,pusty pęcherzyk ...i dziś poszłam do gin 6 tc ,piękny pęcherzyk ,zarodek i bijące serduszko ,powiedziała że te wartości bety często mieszaja tylko i żeby już nie robić ,kolejna wizyta za dwa tygodnie ,także nie stresujcie się na zapas co ma być to będzie
I takie wiadomości mnie podnoszą [emoji173]
 
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ,ostatnia @ 3.03 ,test pozytywny 04.04 ...06.04 beta 2650, 09.04 -3455 ,11.04-4462 ..załamałam się ,przyrost o wiele zamaly a lipcu ubiegłego roku poroniłam ,pusty pęcherzyk ...i dziś poszłam do gin 6 tc ,piękny pęcherzyk ,zarodek i bijące serduszko ,powiedziała że te wartości bety często mieszaja tylko i żeby już nie robić ,kolejna wizyta za dwa tygodnie ,także nie stresujcie się na zapas co ma być to będzie

Juz nie wiem co mam myslec! Tak sie boje!!!!!! W poniedzialek rano mam miec zabieg lyzeczkowania. Moja beta taka:

Ostatnia @ 2.03
1. Beta 28.03: 44
2. Beta 3.04: 865
3. Beta 5.04: 1210
4. Beta 12.04: 3548
 
Juz nie wiem co mam myslec! Tak sie boje!!!!!! W poniedzialek rano mam miec zabieg lyzeczkowania. Moja beta taka:

Ostatnia @ 2.03
1. Beta 28.03: 44
2. Beta 3.04: 865
3. Beta 5.04: 1210
4. Beta 12.04: 3548
Mi gin powiedziała że ważne że wzrasta a nie maleje ,czytałam gdzieś zresztą tu na forum że w 6 tyg dziewczyny też nie miały jeszcze zarodka tzn nie było go widać ,być może ciąża jest mniejsza ,owulacja mogła być pozniej ...przed zabiegiem jeszcze powinni USG zrobić ,może nie wszystko stracone ,też była sytuacja że dziewczyna czekała na zabieg a tu na usg przed zarodek ,ale co będzie u Ciebie nie przewidzi się ,wiem że to ogromny stres ,musisz to przetrwać ,ale ja bym jeszcze chyba poczekała trochę
 
Mi gin powiedziała że ważne że wzrasta a nie maleje ,czytałam gdzieś zresztą tu na forum że w 6 tyg dziewczyny też nie miały jeszcze zarodka tzn nie było go widać ,być może ciąża jest mniejsza ,owulacja mogła być pozniej ...przed zabiegiem jeszcze powinni USG zrobić ,może nie wszystko stracone ,też była sytuacja że dziewczyna czekała na zabieg a tu na usg przed zarodek ,ale co będzie u Ciebie nie przewidzi się ,wiem że to ogromny stres ,musisz to przetrwać ,ale ja bym jeszcze chyba poczekała trochę

Serio jestem zagubiona! Jestem we wloszech i nie mam za bardzo jak skonsultowac sie tu z innym lekarZem a moja pierwsza ciaze wlasnie prowadzil lekarz ktory wydal taka diagnoze. Jesli chodzi o owu i zaplodnienie to wiem kiedy doszlo takie nie bylo jakos opoznione. Jutro sie znacie na to spotkanie w klinice i moze zrobie jeszcze raz bete i jednak sie wstrzymam? Ale boje sie z dugiej strony zludnej nadziei i przedluzac
 
Cześć, dziewczyny. Teoretycznie piszę na dobrym forum, bo powinnam rodzić na początku grudnia, ale praktycznie sytuacja mnie trochę martwi...
1 marca był pierwszym dniem mojej ostatniej miesiączki, cykle mam przeróżne od 28 do 40 dni. Z przewagą jednak 30-34 dni na podstawie ostatnich miesięcy.
Przypuszczam, że do zapłodnienia mogło dojść 17,20 lub 23 marca, owulacja była prawdopodobnie późno w takim razie.
3 kwietnia test wyszedł jeszcze negatywny, 5 kwietnia już dwa pozytywne.
Na drugi dzień od razu zrobiłam badanie ilościowe na B-HCG, wyszło pozytywnie 95. 4 dni później 09.04 powtórzyłam badanie z wynikiem 466. Czyli bardzo młoda ciąża, jakiś 4 tydzień. Najważniejsze, że stężenie wzrosło.
Wczoraj 11.04 byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Na USG było widać pęcherzyk ciążowy, "tak jakby" (jak to pani ginekolog powiedziała) ciałko żółte, ale zarodek się nie pokazał. Pani doktor kazała powtórzyć badanie na BHCG dzisiaj i w sobotę, mam do niej zadzwonić z dzisiejszym wynikiem i umówić się następną wizytę.
Według daty ostatniej miesiączki wczoraj ciąża miała 5 tygodni i 6 dni.
Bardzo mi zależy na tej ciąży, dlatego się martwię dlaczego jeszcze nie było widać zarodka. Pani doktor Dała mi do zrozumienia, że to może być spowodowane tymi nieregularnymi cyklami i w rzeczywistości ciąża jest młodsza dlatego nie widać jeszcze zarodka, ale niekoniecznie...
W ciąże zaszłam naturalnie, bez żadnego wspomagania, antykoncepcji hormonalnej nie stosuję od kilku lat. Mam 27 lat, teoretycznie najlepszy wiek na ciążę. Jestem zdrowa, nic mi nie dolega.
To moja pierwsza ciąża. Kiedy robiłam test pobolewał mnie brzuch jak przed okresem, piersi bardzo wrażliwe i bolące. Teraz tak jakby te objawy ustały, w podbrzuszu czasami coś delikatnie zaboli, piersi bolą tylko przy dotykaniu.
Czy któraś z Was też miała taką sytuację, że nie od razu widać było zarodek we wczesnym stadium? Może chcę za szybko wszystko wiedzieć i widzieć...

Hej. Mam 25 lat pierwsza ciąża i U mnie tak samo pierwszy raz jak zrobiłam test też miałam 95. Tydz od zrobienia byłam u gina. Widać było pęcherzyki i chyba ciałko żółte ale bez zarodka jeszcze. Tak samo mam bardzo nie regularne cykle więc ciąża napewno nie będzie liczona od OM. Lekarka powiedziała żeby przyjść do niej za 2 tyg. Obstawiam że jestem teraz w 5 tyg więc za dwa tyg będzie 7 to może będzie coś więcej widać. Nie martw sie i jak cos to sie odzywaj. :) dużo nas łączy ;)
 
Hej. Mam 25 lat pierwsza ciąża i U mnie tak samo pierwszy raz jak zrobiłam test też miałam 95. Tydz od zrobienia byłam u gina. Widać było pęcherzyki i chyba ciałko żółte ale bez zarodka jeszcze. Tak samo mam bardzo nie regularne cykle więc ciąża napewno nie będzie liczona od OM. Lekarka powiedziała żeby przyjść do niej za 2 tyg. Obstawiam że jestem teraz w 5 tyg więc za dwa tyg będzie 7 to może będzie coś więcej widać. Nie martw sie i jak cos to sie odzywaj. :) dużo nas łączy ;)

Jak rosla Twoja beta??
 
reklama
Do góry