reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jest szansa?

Monia8173

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2015
Postów
104
Witajcie, jestem mamą 2 dziewczynek, mam 34 lata i czuję sie "zielona" cykle mam 36 dniowe, kochalam sie 3,4,5 października( do końca) Był to 15 dc. Robilam test po 12 dniach od stosunku, ale wyszedł negatywny. Do @ jescze teoche zostało. Jak myślicie, jest szansa że jednak jestem w ciąży?
 
reklama
Myślę że jest, zakładając że uprawiałaś seks przed owulacją. Do zapłonienia mogło dojść nawet 20 dc, do tego dolicz 7-10 dni na implantację. Z długimi cyklami to jest tak, że zwykle wydłuża się okres od początku miesiączki do owulacji (wynosi np 20 dni, a nie 14), a ten okres po owulacji jest zawsze taki sam (12-14 dni). Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli masz cykle 36-dniowe, to moim zdaniem owulacja wypada u Ciebie w okolicy 20-22 dc.
 
Myślę że jest, zakładając że uprawiałaś seks przed owulacją. Do zapłonienia mogło dojść nawet 20 dc, do tego dolicz 7-10 dni na implantację. Z długimi cyklami to jest tak, że zwykle wydłuża się okres od początku miesiączki do owulacji (wynosi np 20 dni, a nie 14), a ten okres po owulacji jest zawsze taki sam (12-14 dni). Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli masz cykle 36-dniowe, to moim zdaniem owulacja wypada u Ciebie w okolicy 20-22 dc.

Właśnie 19 i 20dc mialam plamienie, takie brązowe. Do tego ból brzucha który przechodził jak tylko się kladłam. Nic szczególnego się nie dzieje, po za tym bólem brzucha i kłuciem w jajnikach.
 
Ja myślę, że marne szanse. Ale sama mam dziecko z takiej 'marnej szansy' więc trudno wyrokować ;)
 
W sumie nie starałam sie jakoś długo, ostatnia tabletkę wzięłam na poczatku sierpnia, okres dostałam po 36 dniach. Mimo to miałam jakąś nadzieję w ty cyklu
 
Ostatnia edycja:
Jednak szansy nie ma, beta 15 dnia po stosunku <0.1. Tak więc nic z tego, ale nieźle można sobie wkręcić mysląc o tym. Od 3 dni tak mi było niedobrze... ze stresu chyba. A brzuch boli zapewne przed okresem.
 
Do góry