reklama

Jestem czy nie jestem ?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Ula-Janusz, 13 Sierpień 2018 o godzinie 00:36.

1. Ula-Janusz

Ula-Janusz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam mega ważne pytanie co zrobić bo włosów już prawie nie mam mianowicie chodzi o to iż dziś nie mam już 40dni miesiączki ostatni test z półtora tygodnia tem negatywny wizyta w czwartek była u ginekologa stwierdził ze za tydzień w czwartek mam wrócić i odesłał do domu z kwitkiem co ja mam zrobić boje się testów ale może warto sprawdzicie coś?

2. reklama
  3. Heda

Heda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym zrobiła betę zamiast się stresować do czwartku. Wyniki z krwi będziesz mieć jeszcze dziś i większą pewność niż test.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie