• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

hej dziewczyny
u nas witamina d idzie 2 krople dziennie.i wcale nei karmie juz piersia.to neiprawda ze nie podaje sie witaminy d dzieciom na mieszankach.u nas jest jeszcze spore ciemiączko a i jak główka sie poci to daje sie więcej witaminki D.
na ciemieniuche sosowalismy olejuszke.
dla atopowców polecam SVR topialyse, rewelacja.wszelkie szorstkosci i liszaje schodzą piękan zdrowa skórka:-)
 
reklama
hej dziewczyny
u nas witamina d idzie 2 krople dziennie.i wcale nei karmie juz piersia.to neiprawda ze nie podaje sie witaminy d dzieciom na mieszankach.u nas jest jeszcze spore ciemiączko a i jak główka sie poci to daje sie więcej witaminki D.
na ciemieniuche sosowalismy olejuszke.
dla atopowców polecam SVR topialyse, rewelacja.wszelkie szorstkosci i liszaje schodzą piękan zdrowa skórka:-)


SYLA ,a to jest do kąpieli czy do smarowania.
U nas takie brzydkie liszaje sie pojawiły i nawt oilan nie pomaga!!:no::no::no::no:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry