reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
Pytam ,bo jak byłam na ostatnim szczepieniu to lekarz badał Małego, sprawdzał wielkość ciemiączka i mówił żeby do końca lutego na pewno dawać. Chyba będę musiała się do niego zgłosić tylko po to, żeby ustalić co dalej robić, bo kolejne szczepienie dopiero po 13 m-cu mamy.

My stosujemy witaminę w kapsułkach
 
Dziewczyny mam pytanko- czy Wasze maluchy miały ciemieniuche? Mojej Zosi dopiero teraz sie pojawiła. Smarowanie oliwka raczej pogarsza sprawe. Lekarka wypisała mi elocom krem, ale wyczytała, ze zawiera sterydy i wolałabym tego nie uzywać. Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Aniu,
my tez robilismy oliwką i było jeszcze gorzej, oliwa z oliwek tez nie pomogła, za to pomógł nam szampon taki specjalny z Oliatum , szampon do włosów, kilka kropel na główkę mokrą, wmasowac, potem spłukac i powtótrzyc, i zeszło po 3 dniach
 
Dmuchawiec może podejdź do apteki i poproś o próbki EMOLIUM (trójaktywna emulsja do kąpieli) i posmaruj to miejsce a potem umyj. U nas pomaga na zmiany na skórze.

Któraś pytała o wit,D podaje się ją przez pierwszy rok życia dziecka ale tylko dzieci na cycu. Bo te na prep. mlekozastępczych nie muszą bo piją w mleczku.
 
Dzieki, dziewczęta za rady:tak: Emolium próbki mam w domu:tak: Dzis wypróbujemy. Dziekuje za podpowiedź. Szamponik dla atopowców tez mam:tak: Buziak
 
moj miał straszna ciemieniuche-takie strupy grube to przepisala nam lekarka taka masc ze sterydami (kazala stosowac tylko 2 dni) musze powiedziec ze po tej masci jak reka odjął.
Teraz zauwazylam tez troszke sie zrobiła delikatnie w jedym miejscu to kupiłam OLEJUSZKE z firmy skarb matki i tez jest bardzo dobra polecam
 
hej dziewczyny jakie macie zdanie o obiadkach sloiczkowych z rossmana u nas otworzyli ten sklep i wlasnie sie zastanawiam czy przejsc z bobovity i gerbera na te rossmanowsie...moze ktoras z was uzywa???
 
hej dziewczyny jakie macie zdanie o obiadkach sloiczkowych z rossmana u nas otworzyli ten sklep i wlasnie sie zastanawiam czy przejsc z bobovity i gerbera na te rossmanowsie...moze ktoras z was uzywa???
ja ich jeszcze nie próbowałam, a tak w ogóle to my żywimy się tylko bobovitą bo gerber jakoś nam nie podszedł, może z tego względu, że tak w niektóych obiadkach dodawane jest mleko, i u nas Monia po nich ulewała, a po Bobovicie jest ok
 
hej dziewczyny jakie macie zdanie o obiadkach sloiczkowych z rossmana u nas otworzyli ten sklep i wlasnie sie zastanawiam czy przejsc z bobovity i gerbera na te rossmanowsie...moze ktoras z was uzywa???

Ja jeszcze nie testowalam ich.. ale stestuje, bo mysle sobie,ze moga okazac sie smaczniesze niz inne polskie sloiczki..
 
reklama
Ja próbowałam ale tylko jedna zupke z indykiem i jakas taka sucha strasznie była. Zreszta bobowity tez takie suche bywaja, dlatego wole gerbera. A owoce sa całkiem, całkiem- tzn marchew z jabłuszkiem bo tylko to miałam.
 
Do góry