reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jestem ,,samotna'

reklama

mija79

Patrysiowa mama
Rozwiązania
0
Misia wejdź na forum regionalne.Znajdź mamy ze swojego regionu,województwa.Może się zaprzyjaźnicie i spotkacie.

izyda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dobra rada- takie fora to świetna sprawa. A w życiu tak bywa że czasem zostaje się samej, jak pracujesz czy studiujesz to masz koleżanki a jak siedzisz z maluchem w domu to skąd niby mają te koleżanki się pojawić? Zwłaszcza jak te ze szkolnych lat rozjechały się po świecie...Może jednak nie wszystkie- spróbuj na naszej klasie odkopać stare przyjaźnie. Szkoda żebyś się marnowała w domu z dzieckiem jak twój mąż bawi się z kolegami- fajnie by było jakbyś w tym czasie i ty plotkowała z koleżanką, najlepiej taką z dzieckiem co by ciebie świetnie zrozumiała, a dzieci by razem miały zajęcie i nie przeszkadzały co chwilę, a i mąż stałby się wtedy bardziej zainteresowany tobą- bo masz swoje życie, zaciekawił by się co ty robisz bez niego a i może stał się odrobinę zazdrosny. A nieśmiałe dziewczyny też są fajne- trzeba tylko je poznać!

milkaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgadzam się, że trzeba wykorzystać Internet. Ale teraz, gdy już możesz chodzić z małym na spacer i ciepło się robi, to też możliwość, żeby poznać mamy z okolicy.

mamoośka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Misia a ja zapraszam cię na wątek samotnych rodziców tam będziesz miała z kim pogadać

Rozwiązania
0
czasami okazuje sie niestety ze czlowiek jest samotny wsrod ludzi ktorzy twierdza ze sa Twoimi przyjaciolmi...
Samotnosc bardzo boli i ciezko wyciagac reke po pomoc, kazdy kolejny cios strasznie boli....:sad:

Rozwiązania
0
witam. mam 30 lat, rodzine. ale też jestem samotna... chętnie poklikam, pokoresponduje, jeśli masz czas/// im nas więcej tym mnie smutnych dni..pozdrawiam. mój gg; 8403966.

mija79

Patrysiowa mama
Rozwiązania
0
też czuje się samotna w związku i to z każdym dniem coraz bardziej.Czuję ,że mąż się znowu oddala,jakby do innej.:-(

Rozwiązania
0
witaj słonko, chętnie poklikam z tobą mailowo lub na gg:8403966. pozdrawiam cieplutko.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry