reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

U nas też przedszkole zamknięte 2 maja, a ja do pracy. Albo Oliwka posiedzi z Tomkiem, albo (jak będzie musiał się uczyć, bo mogą mu zrobić egzamin 4 maja) wezmę dzień opieki nad zdrowym dzieckiem.
 
reklama
tak u was przedszkole zamkniete 2 maja, a nasze od 22.04 do 2.05!!!!!!!!! tu maqle przedszkolarobia sobie ferie swiateczne...
 
U nas zamknięte od 18.04 do 02.05, więc dopiero 03.05 idziemy:tak:
Ja to nie wiem co z dzieciakami zrobiłabym jakby chodziły do szkoły i a to ferie, a to wakcaje, a to choroba... a do pracy iść by trzeba było:sorry:
 
Byłam dziś na zajęciach otwartych na basenie u Oliwki w przedszkolu - radzi sobie bardzo dobrze - to zresztą wiedziałam, bo chodzimy razem na basen również, ale mogłam zobaczyć ją na tle innych dzieci, które uczą się tego samego co ona i muszę powiedzieć, że wypada naprawdę bardzo dobrze. Jak sobie przypomnę, że jeszcze niedawno nie pozwoliła sobie twarzy polać wodą a mycie głowy było udręką, to się cieszę, że trafił nam się ten basen w przedszkolu. Oli przepłynie już kawałek bez wspomagaczy (z makaronem to już calutki basen przepłynie ten duży, na który chodzimy popołudniu), pod wodą przepłynie nurkując kilka metrów, zrobi samodzielnie fikołka w wodzie. No i przede wszystkim uwielbia wodę - czuje się w niej zupełnie swobodnie, co mnie bardzo cieszy.
 
Kasiu, to wielkie gratulacje. To bardzo dobrze ze Oliwka tak wspaniale radzi sobie na basenie. Jestem pelna podziwu:tak:
 
moją opinie na temat basenu znacie- w końcu Szymek od 4 miesiąca zaczął naukę- cieszę się że się potwierdza.
 
Kasiad świetnie, że Oliwka radzi sobie tak dobrze na basenie:tak: Szkoda, że nie wszystkie dzieci mają takie możliwości zajęć w przedszkolach czy szkołach:sorry2:
Z tego co zauważyłam u nas na basen chodzą dzieciaki z podstawówek, więc może i moje chłopaki zaczną regularnie chodzić, poza naszymi sporadycznymi wypadami, gdzie są zachwyceni i mogliby nie wychodzić stamtąd:-D

My wczoraj odebraliśmy listę książek i rzeczy do szkoły:-) Wpłaciliśmy €37, w którym jest już ubezpieczenie, pomce plastyczne i wypożyczenie podręczników, bo dzieciaki tylko workbooki muszą mieć swoje, a podręczniki będą w szkole:tak: Co nas miło zaskoczyło:-) Poza tym na liście jest uwaga przy jednej pozycji, żeby zwrócić uwagę, żeby książka była na papierze matowym, bo w ubiegłym roku wydali w wersji kredowej i dzieciom się ciężko malowało:sorry2: Ale nauczyciele zwrócili uwagę wydawnictwu i mają powrócić do wersji matowej;-) Ostatnio zakupiłam też Vickowi trzy białe koszule i trzy koszulki polo, bo trafiły się w bardzo dobrej cenie, więc to już czeka do uniformu;-) Reszta wydatków jeszcze przed nami, ale planuje sobie to rozłożyć na raty przez wakacje, więc myślę, że nie będzie tak źle:tak: Po prostu raz kupię to, innym razem co innego;-)

Wczoraj Victor miał fotografa w przedszkolu i aż jestem ciekawa wyników:-)
 
a przed Szymkiem wycieczka autokarem do stadniny koni- blisko od nas jakieś 40km Szymek tam był kilka razy ale sam fakt że autokarem to już po nocach o tym śni z okazji Dnia dziecka przedszkole rusza w plener grill konie spacer bryczki pół dnia od 9-14:30
 
reklama
fajnie KArola taka wycieczka, u nas maja w czerwcu jechac do lesniczówki, ale chyba na krócej niz u was, HUbek tez już z niecierpliwością czeka jazdy autokarem:tak:
 
Do góry