reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Oj Gosiu to masz zadanie bojowe....u nas niestety zawsze tez na ostatni moment o czyms takim informuja....w zeszlym roku siedzialam dzien przed balem jesiennym< dokladnie po 21, bo tak konczylam prace> i robilam korone z lisci.:sorry2:
Na razie nic na temat halloween nie mowia. Oby tak pozostalo
 
reklama
Kinia jak mała w przedszkolu ?

dziewczyny czy wasze dzieci mają halloween w przedszkolu ?
mi napisali ze dzieci mogę być przebrane w piątek ale kurde co ja teraz wyczaruję do piątku :dry:

U nas jest w piątek. Dzieci maja być przebrane za duszki albo aniołki. Dzis własnie szyłam Milenie strój. Nawet nieźle wychodzi. Jeszcze muszę trochę go dokończyć. Tylko ze u nas to bylo wiadomo już w zeszłym tygodniu.
 
dostałam maskę dyni ale stroju dalszego nie mam więc założę jej normalne ciuchy , nic nie pisali że jest jakaś zabawa itp tylko że dzieci mogą być tematycznie przebrane czyli też nie muszą z jednej strony nie chce by jako jedyna była nie przebrana ale też nie chce przesadzać bo może się okazać że nikt dziecka nie przebierze :sorry2:
 
jednak dołu nic ciekawego nie miałam założyła normalne ciuszki i ma taką narzucaną górę o 21:00 stwierdziłam że jej zrobię i siedziałam nad tym do 0:00:sorry2: nie mam maszyny więc wszystko obszyłam ręcznie by jakość to wyglądało :-D za to paluchy mam całe obolałe i coś zwykłego ale zmachałam;-) jeśli bym miała tylko czas na pewno bym po lumpikach czy gdzieś poszukała no ale ciągle praca w domu inne obowiązki i nie mam czasu nawet jechać na normalne zakupy :sorry2:

Karolina pochwal się strojem jak Ci wyszedł :tak:
 
U nas w przedszkolu nie ma tradycji zabawy Halloweenowej. Dwa lata temu w żłobku Oliwka miała tzw. "Bal u duszka", ale pracuję w budynku żłobka, więc wiem, że w tym roku z tego pomysłu zrezygnowali, zamiast tego zrobili "Bal baśniowych postaci", pewnie rodzice się zbuntowali. Fakt faktem niektórzy rodzice trochę przesadzili, bo przebranie dwulatka w maskę z filmu "Krzyk" to już chyba lekka przeginka hehe.
Za to w domu Oliwka w poniedziałek chce przystroić swój pokój, pomalować sobie buzię i nałożyć kapelusz czarownicy, bo reszty stroju nie mamy, był za mały, więc sprzedałam na Allegro. Przedszkole będzie zamknięte, ja wzięłam urlop, więc będziemy siedzieć w domu i coś pokombinujemy.

Karolina, Gosia - pochwalcie się strojami :happy2:

Kinia, jestem zaszokowana zachowaniem pań w przedszkolu (że nie zainteresowały się przez tak długi czas płaczącym dzieckiem) i ich tłumaczeniem, że mają za dużo dzieci do opieki, żeby wszystkiego dopilnować. Ja bym chyba aferę rozkręciła, jakby tak moje dziecko potraktowały, u nas w przedszkolu nauczycielki wszystkimi dziećmi się zajmują, są serdeczne do dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Oliwka, choć w przedszkolu nie obchodziła Halloween, to w domu musiała się koniecznie przebrać, tzn. sukienkę miała zwykłą, ale ubrała kapelusz czarownicy, no i oczywiście Paulina musiała jej koniecznie pomalować buzię :-)


394cf040607ba89f.jpg


Z tatą wykrawała dynie, teraz zastanawiam się, co z tej dyni zrobić :confused: Może macie jakieś pomysły? Podobno smaczne jest ciasto dyniowe, może macie jakiś sprawdzony przepis?
 
mojewypieki.pl mam nadzieję że dobrze pamiętam że .pl polecam a polubisz dynie i nic się nie zmarnuje ja z naszej jutro pieke w piekarniku i robię piure do ciasta.
A czarownica petarda widać znów talent starszej siostry
 
reklama
Do góry