reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Rosmerta u mnie że nie chce iść to żadna nowość

jutro pojadę do przedszkola złoży wniosek i się podpytam jak z tym kolejnym rokiem czy może iść i co z wnioskiem w szkole :tak: teraz planuję zapisac Emilkę od 8 do 15 z obiadem bo będę ją sama odbierać a babcia zaprowadzać z Dominikiem i nie chce jej już fatygować o 13:00 bo Dominik lubi o tej godzinie mieć drzemkę jeśli pójdę na popołudniówkę to ja ją zawiozę a pójdzie z Dominikiem po jego drzemce bo śpi tak miej więcej do 14:00 :tak: a jesli się D dostanie od września to już będą chodzić krócej a potem zależy od tego jak się D wkręci ;-)

muszę go najpierw oduczyć siusiać w pieluchę :-);-)
 
reklama
W pierwszym tygodniu maja będzie u nas zamknięte przedszkole (od poniedziałku do czwartku) więc Oliwka pewnie pojedzie na działkę do moich rodziców. Ja niestety pracuję w poniedziałek i środę.

A w piątek byłam w na zajęciach pokazowych na basenie, Oliwka już całkiem fajnie sobie radzi :tak:
(Oliwka to ta w tęczowym niebiesko-biało-różowym czepku, aramantowym stroju i płetwach)


Oliwka na basenie kwiecień 2012.3gp - YouTube
 
Ostatnia edycja:
Super sobie Olivka radzi :tak: Moja Jenni nawet do baseny niechce wejsc a tu prosze pelny szacunek:tak:
 
Dziewczyne która posłała dziecko do szkoły do zerówki i czy posyłacie od wrzesnia do pierwszej klasy ?


Sara chodzi do przedszkola do zerówki ale bardzo mnie prosi zeby pójsc do szkoły ..ja bardzo nie chce jej poscic do pierwszej kalasy od wrzesnia i myslałam ze moze do zerówki nich pojdzie do szkoły?
 
Agusia u nas zerówka jest w przedszkolu w szkole nie ma bo było za mało dzieci i te co sie zapisały do szkoły przenieśli do przedszkola.....wiec albo by została w przedszkolu albo by musiała w szkole iść od razu do I klasy ...ale ja ją dam do nas do pracy do szkoły tam od 4 lat przyjmują dzieci tylko nie wiem do jakiej grupy pewnie miej wiecej wiekowo ją dopasują
 
ja jednak mam cały czas dylemat ,ze szkoła jest nie przygotowana na tak małe dzieci
no i to siedzenie od 6.30 do 16 przynajmniej w swietlicy:-:)-:)-(
 
reklama
Do góry