reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Patch szkoda, że sie nie uda posłać Stacha do tego samego przedszkola co Ewka:-( nie pomaga nawet to, że są jakby rodzeństwem??

oj, mój Hubek też ma wyjątkowa pamięć do imion i nazwisk:-D o koleżankach z przedszkola zawsze mówi z imienia i nazwiska

To jest normalne chyba, bo Oliwka też mówi o koeżankach z imienia i nazwiska i moje starsze dzieciaki też tak mówiły.

Szkoda, że nie nie ma miejsca dla Stasia w przedszkolu Ewki :-( u nas rodzeństwo ma pierszeństwo.

Oli dziś w przedszkolu ma bal karnawałowy, jako, że dziś ostatki, dzieci miały przynieść jakąś maskę lub nakrycie głowy. Oliwka jest dziś kotkiem, potem jak zciągnę zdjęcia to wkleję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wikusia jutro miała startować w konkursie recytatorskim, wybrała sobie "Kaczkę Dziwaczkę", ale niestety choróbsko dziecko dopadło i chyba nie wystąpi. W tamtym roku też brała udział, wtedy mówiła "Okulary". Mogłabym ją zaprowadzić tylko na konkurs, ale impreza w filii mojej szkoły się odbywa, jesteśmy na zwolnieniu i raczej nie powinnam się tam pokazywać, bo jak będzie dyr. to:baffled:Wiki smutna bardzo, że nie wystąpi, bo to urodzona artystka, bez stresu i tremy do wszelkich występów podchodzi:tak:
 
dzięki dziewczyny za odpowiedz dziś wypełnię i postaram się przybić pieczątki z naszych prac tylko R ma kurcze urlop no ale do 25marcia na pewno się wyrobimy

w sumie zobaczymy jak to będzie bo czasem R ma w tygodniu wolne czasem ja idę na popołudniu czasem na rano i on tak samo no i moja mama mogła by ją zaprowadzać bo D juz większy to i myślę że łatwiej w ostateczności może jakieś dni tam nie iść bo do 13:00 jest darmowe

ale z tego co ją teściowa zapisała to już ją sama wypisała na życzenie nasze bo mi wydzwaniali co się dzieje że ona tyle nie chodzi no ale ja nic na to nie poradzę że nagle zrobił się z tego taki problem :/
 
ale kociak.

Szymek też nazywa dzieci po imieniu i nazwisku jedynie jednego chłopca nie może zapamiętać.on jest najmniejszy w grupie i mówi o nim "mały" a jak mu przypomne pierwszą literkę imienia to już wie jak się nazywa.
 
reklama
Do góry