reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

W poniedziałek idę do przedszkola na zajęcia otwarte, dzieci będą malowały na bluzkach, które mają przynieść, specjalnymi farbami do tkanin. A za tydzień znów zajęcia otwarte na basenie. A potem pewnie znów Jasełka, tylko dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, także dość często będę w najbliższym czasie odwiedzała przedszkole.
 
reklama
u nas Jasełka 15 grudnia Emilka będzie Pastuszkiem ;-)
a śmiać mi się chciało jak przekazywała mi wiadomość najpierw powiedziała ze pani nas zaprasza do przedszkola na drugi dzień jej się przypomniało dlaczego na trzeci że będzie duszkiem a ja się zdziwiłam o co chodzi a potem jej się przypomniało że Pastuszkiem ;-) mam nadzieje że dobrze mi przekazała wiadomość bo dostałam informacje kiedy mam przyjść ale nie kim Emilka będzie a strój jakiś skombinować znowu muszę :sorry:
 
U szymka jaselka też 15.12 pod tytułem bankowe postacie u Jezuska szymus będzie murzynkiem bambo oby tylko był zdrowy to zawsze super imprezy
 
No to widzę będzie wesoło przed świętami, u Wiki jasełka - 20 grudnia, czeka nas kombinowanie stroju dla Matki Boskiej:szok:, szkoda że babcia daleko, bo z moimi talentami raczej skończy się na allegro:-D lub w wypożyczalni.
 
No to będziemy Miśka się razem wzruszać, bo u nas też Jasełka 20 grudnia :tak: Z tym, że nie muszę się martwić o strój, bo Oliwka dostaje strój z przedszkola. Dostałam go dziś właśnie do odświeżenia.

Nie wiem, czy u Was w przedszkolach też były oceny indywidualnego rozwoju dzieci? Wychowawczyni zorganizowała zebranie, żeby przekazać informacje na temat rozwoju dzieci i przedstawić kierunki pracy indywidualnej z każdym dzieckiem na podstawie tej oceny. Na temat Oliwki pani powiedziała, że właściwie w każdej dziedzinie wyprzedza rówieśników (razem z jeszcze jedną dziewczynką z grupy) i jej praca z nią właściwie będzie polegać tylko na wspieraniu tego rozwoju. No nie powiem, miło coś takiego usłyszeć :sorry:
 
U nas takie czegoś nie było tylko chwalą ogólnie mówiły że jak na dziecko nie chodzące wcześniej do przedszkola to Emilka bardzo dużo umie no i fajnie że daje sobie radę bo mnie to martwiło :tak:

za to miała badanie postawy
 
a mi pani prawie codziennie mówi,co dzieci robiły,jak sobie poradził,co umie,czego nie...podsumowanie będzie [pewnie na koniec semestru.
 
Wu szymka karty oceny były.i następne beda w lutym.wypadł super jedynie czasem nie radzi sobie z emocjami.nie akceptuje obcych dorosłych jest nie ufny co go blokuje na zajęciach np. Religii jak grupa zostaje z inną panią.a co dzieje się w przedszkolu to on mi wszystko powie sam ze szczegółami typu pani malowała usta a druga pani dała faktury a ktoś coś więc jestem zawsze na bierzaco.choć ostatni tydzień ma mikro wakacje był na mikołajkach i wyprosil by zostać w domu.chyba ma zmęczenie materiału bo non stop chodził ale od poniedziałku powrót b
 
reklama
Do góry