reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jestem szczęśliwa, ale jest mi smutno

Magdalenko.... tak mi przykro....
Nie będe pisać frazesów żadnych, najłatwiej powiedzieć - widocznie tak miało być, ktoś na górze wie lepiej.. i takie tam... ale szczerze mówiąc, nie wiem, czy to jakaś pociecha?
Życzę ci udanych "wakacji" i powrotu na to forum, kiedy jakieś Maleństwo uzna to za stosowne..

Chwilowo dzieci zajęte są świeżo przybyłym do rodziny psem, który jest namacalny i słyszalny w przeciwieństwie do hipotetyczego młodszego rodzeństwa :)

 
reklama
Hej Klementynko! Może my też powinniśmy zafundować naszym małym przyjaciela z czterema nogami? Tylko ja mam całyczas świadomość, ile mi przybędzie obowiąków, a mieszkamy na drugim piętrze... bez windy...
Wiesz to tak wygląda nasze życie, tylko jedni żyją dłużej inni krócej. Łatwiej mi teraz zrozumieć panie, ktore nie mogą mieć dzieci, a bardzo chcą.
Zyczę Ci dobrej kondycji na nadchodzący czas i duzo cierpliwości - to drugie chyba jednak najszybciej się wyczerpuje ;)
 
Magdalenko, bardzo dziekuję :D

A jeśli chodzi o psa, to ja z góry umyłam ręce i rozklad zajęc jest taki: spacery - synek, karmienie, mycie, czyszczenie, sprzątanie po - mąż, weterynarz - córka (z tatusiem) bo ona też chce być weterynarzem...

ja głaszczę jak mam nastój ;D

ciekawe jak długo to potrwa..
a skoro mieszkacie wysoko to przypadkiem nie miejcie jamnika ani innego długaśnego, bo im kręgosłupy siadają od wchodzenia po schodach i potem trzeba nosić

A podziwiam Cię za to, że jeszcze tu zaglądasz...
Motto mojej Mamy: "to, co mnie spotyka jest dla mnie najlepsze" nie wiem, czy sama to wymyśliła, ale odkąd stosuje to całkiem miło się ma :) czego i Tobie życzę!
 
Wiesz Klementynko! Coś już tam przeżyłam więc czemu się nie podzielić i komuś nie pomóc? A poza tym ja przecież niedługo do Was szczęśliwych podwójnych dołączę :)A do tego fajnie jak odzywają się wielodzietne mamusie. Wokół mnie sporo niestety takich które traktują dzieci jako dopóst Boży, co mnie straszliwie irytuje. :mad: A tu proszę ciężarówka, z dwójką i jeszcze zwierzaka swoim pociechom do domu przyjmuje! Takie postawy mnie motywują do życia i większej aktywności, bo jak inni mogą to czemu ja też nie?
A Twoja Mama to mądra kobieta!
Pozdrawiam słonecznie!!!
 
Magdalenko!
To dołączaj szybko, to ciuszki dla ciebie zostawię :laugh:

A ty skąd w ogóle jesteś?

Ja też uchodzę za dziwaka, bo zamiast kariery robię dzieci :p

Ale fajnie jest dzieci mieć ...
 
Cześć Klementynko! Jestem z Warszawy... Teraz na etapie szykowania się, na wakacje nad morzem przez cały czerwiec! :) Już nie mogę się doczekać, a synuś też. Mężuś zapowiedział, że tym razem dołączy na dwa tygodznie, więc wszystkich nas przepełnia szczęście.
Pozdrowionka :)
 
O, no proszę, ja też z Wawy :)

Właśnie wróciliśmy z majówki, a wakacje mam nadzieję na początku lipca :)
 
No proszę ;) Ja z Targówka...
A majówka nas troszkę ominęła, bo jakoś tak chcieliśmy całkowicie na luzie i to nam calkowicie wyszło ;)
Ostatnio do pracywróciła moja psiapsiuła - matka trójki dzieci - i stwierdziła, że właścwiie to przychodzi tam odpoczywać. Po treningu w domu przez 6 lat doszła do takie wprawy w organizacji, że nikt nie jest jej wstanie zaskoczy. ;D Wiez mi się też cos takigo marzy.. ;) Pozdrawiam
 
reklama
Ja też się zastanawiałam nad pracą, ale... tak mi się na etat nie chce wracać... Mąż ma swoją firmę, w której udzielam się radośnie jak mam siłę i ochotę i to mi na razie wystarcza, o resztę pomartwię się jutro ::)
Ale faktem jest że praca po tak długim pobycie w domu może być relaksikiem ....
Trzymaj się ciepło!
 
reklama
Do góry