reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem w 23 tygodniu ciazy i nie tyje! czy to normalne?

Dołączył(a)
16 Lipiec 2012
Postów
3
Prosze napiszcie jaka macie lub mialyscie wage po 20stym tygodniu ciazy? Dwa dni temu bylam na wizycie u poloznej od ostatniego spotkania przytylam 40deko to niewiele, pani pobrala mi krew zpalca w celu sprawdzenia cukru i ponoc wszystko jest ok jednak zacyznam sie martwic
 
reklama
spokojnei nie martw sie:) ja przytylam w ciazy kolo 8-9kg tylko:) a mam koleznake co przytyla tylko 5kg! moja mama przybrala 7kg:) dzidzia twoja jest jeszcze mala i na pewno teraz bedzie intensywnie rosnac i wtedy troche nabierzesz wagi. nie mam niestety ksiazeczki z ciazy wiec ci dokladnie nie sprawdze ale pamietam, ze jakos tak tylam po kilkaset gram na miesiac. moze z raz bylo tak, ze doszlo mi 1,5kg:) uszy do gory!!!
 
witam!ja na poczatku schudlam,potem waga przez miesiac sie utrzymala...a jutro mam wizyte,wiec napisze...
Nie martw sie jesli wyniki sa dobre,ty sie dobrze czujesz,a z dzidzia na usg jest ok.
Ja sama jestem ciekawa ile waze,bo podobno dzidzia moja jest wieksza;-)niz ten tydz.ciazy...Wagi nie mam niestety w domu...
 
Witaj. Mam ten sam problem i w pierwszej ciąży też tak miałam - ogólnie przytyłam tylko 3,5 kg, po ciąży ważyłam mniej niż przed. W ostatnich tygodniach, kiedy powinno się przybierać najwięcej, mi przybywało 200 gram, a dziecku 100. Ostatecznie Zuzia urodziła się z masą 2550, czyli trochę powyżej normy, którą powinien mieć donoszony noworodek.
Teraz znowu na początku minus 4 kg, dobiłam już tej wagi sprzed ciąży (coś koło 23 tc), ale dalej nie tyję. W ciągu 3 tygodni między wizytami przybyło mi tylko 200 gram. Mój lekarz dał mi na początku skierowanie na badania tarczycy, ale wyszło w porządku. Kiedyś zawsze miałam niedowagę i chyba mi po prostu w ciąży wraca dawna przemiana materii.
Poproś gina o skierowanie na dodatkowe badania, ale może taka po prostu Twoja uroda. Najważniejsze, że dziecko rośnie we właściwym tempie
 
ja tez nie przybieram na wadze juz chyba od 2 tygodniu ale widze za to ze brzuszek rosnie, wiec pewnie gdzies indziej spada ;-) dopoki dzidzia dobrze sie rozwija to nie ma sie co martwic waga. U nas w UK to waza tylko raz, na pierwszej wizycie u poloznej okolo 12 tc i tyle.
 
Luuuzik ja chudłam jak pies w początkowej fazie ciąży i w 23tygodniu byłam jeszcze na minusie :-D Do 9 miesiąca nadrobiłam te stracone 7kg i miałam tylko 4kg na plusie przed samym porodem :tak: Malutki urodził się zdrowy, tak więc uszy do góry!
 
Witaj. Mam ten sam problem i w pierwszej ciąży też tak miałam - ogólnie przytyłam tylko 3,5 kg, po ciąży ważyłam mniej niż przed. W ostatnich tygodniach, kiedy powinno się przybierać najwięcej, mi przybywało 200 gram, a dziecku 100. Ostatecznie Zuzia urodziła się z masą 2550, czyli trochę powyżej normy, którą powinien mieć donoszony noworodek.
Teraz znowu na początku minus 4 kg, dobiłam już tej wagi sprzed ciąży (coś koło 23 tc), ale dalej nie tyję. W ciągu 3 tygodni między wizytami przybyło mi tylko 200 gram. Mój lekarz dał mi na początku skierowanie na badania tarczycy, ale wyszło w porządku. Kiedyś zawsze miałam niedowagę i chyba mi po prostu w ciąży wraca dawna przemiana materii.
Poproś gina o skierowanie na dodatkowe badania, ale może taka po prostu Twoja uroda. Najważniejsze, że dziecko rośnie we właściwym tempie

Poniżej.
 
reklama
dzis bylam na wizycie,wiec teraz jestem na plusie 2,5kg,czyli zaczelam przybierac od ostatnich pieciu tygodni,dzidzia jest wieksza wedlug usg...
PrinceSs_snk a co mowi lekarz po usg?dzidzia jak rosnie?
 
Do góry