reklama

Jestem w 23 tygodniu ciazy i nie tyje! czy to normalne?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez PrinceSs_snk, 3 Październik 2012.

1. PrinceSs_snk

PrinceSs_snk

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Prosze napiszcie jaka macie lub mialyscie wage po 20stym tygodniu ciazy? Dwa dni temu bylam na wizycie u poloznej od ostatniego spotkania przytylam 40deko to niewiele, pani pobrala mi krew zpalca w celu sprawdzenia cukru i ponoc wszystko jest ok jednak zacyznam sie martwic

2. Beti1986

Beti1986 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    spokojnei nie martw sie:) ja przytylam w ciazy kolo 8-9kg tylko:) a mam koleznake co przytyla tylko 5kg! moja mama przybrala 7kg:) dzidzia twoja jest jeszcze mala i na pewno teraz bedzie intensywnie rosnac i wtedy troche nabierzesz wagi. nie mam niestety ksiazeczki z ciazy wiec ci dokladnie nie sprawdze ale pamietam, ze jakos tak tylam po kilkaset gram na miesiac. moze z raz bylo tak, ze doszlo mi 1,5kg:) uszy do gory!!!

3. reklama
  4. zyta

zyta Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam!ja na poczatku schudlam,potem waga przez miesiac sie utrzymala...a jutro mam wizyte,wiec napisze...
    Nie martw sie jesli wyniki sa dobre,ty sie dobrze czujesz,a z dzidzia na usg jest ok.
    Ja sama jestem ciekawa ile waze,bo podobno dzidzia moja jest wieksza;-)niz ten tydz.ciazy...Wagi nie mam niestety w domu...

5. Lenati

Lenati Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi dopiero w ok 25 tygodniu waga skoczyła w górę .

6. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Witaj. Mam ten sam problem i w pierwszej ciąży też tak miałam - ogólnie przytyłam tylko 3,5 kg, po ciąży ważyłam mniej niż przed. W ostatnich tygodniach, kiedy powinno się przybierać najwięcej, mi przybywało 200 gram, a dziecku 100. Ostatecznie Zuzia urodziła się z masą 2550, czyli trochę powyżej normy, którą powinien mieć donoszony noworodek.
    Teraz znowu na początku minus 4 kg, dobiłam już tej wagi sprzed ciąży (coś koło 23 tc), ale dalej nie tyję. W ciągu 3 tygodni między wizytami przybyło mi tylko 200 gram. Mój lekarz dał mi na początku skierowanie na badania tarczycy, ale wyszło w porządku. Kiedyś zawsze miałam niedowagę i chyba mi po prostu w ciąży wraca dawna przemiana materii.
    Poproś gina o skierowanie na dodatkowe badania, ale może taka po prostu Twoja uroda. Najważniejsze, że dziecko rośnie we właściwym tempie

7. mummy2

mummy2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez nie przybieram na wadze juz chyba od 2 tygodniu ale widze za to ze brzuszek rosnie, wiec pewnie gdzies indziej spada ;-) dopoki dzidzia dobrze sie rozwija to nie ma sie co martwic waga. U nas w UK to waza tylko raz, na pierwszej wizycie u poloznej okolo 12 tc i tyle.

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Luuuzik ja chudłam jak pies w początkowej fazie ciąży i w 23tygodniu byłam jeszcze na minusie :-D Do 9 miesiąca nadrobiłam te stracone 7kg i miałam tylko 4kg na plusie przed samym porodem :tak: Malutki urodził się zdrowy, tak więc uszy do góry!

9. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poniżej.

10. reklama
  11. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Donoszony noworodek powinien mieć minimum 2500 gram, tak mi mówili w szpitalu i tak pisze na wielu stronkach

12. zyta

zyta Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzis bylam na wizycie,wiec teraz jestem na plusie 2,5kg,czyli zaczelam przybierac od ostatnich pieciu tygodni,dzidzia jest wieksza wedlug usg...
    PrinceSs_snk a co mowi lekarz po usg?dzidzia jak rosnie?

Poleć forum