reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem w 7tc mam zagrożoną ciążę krwiakiem dużego rozmiaru. Jest to krwiak podkosmowkowy pomocy!

reklama
Cześć dziewczyny, pisałam Wam o moim krwiaku w 7 tyg. Powyżej, żadnych plamień dowiedziałam się na wizycie kolejna za 3dni.strasznie się stresuje nie mogę przestać o tym myśleć non stop sprawdzam wkładkę czy jest na niej jakąś krew czy nie. Boję się ponieważ dziś zauważyłam lekki brązowawy śluz podczas korzystania z toalety jednak nie było go wiele i nie wiem czy czasem nie pochodzi od hemoroidy, który niestety się pojawił. Strasznie się boję że na następnej wizycie dowiem sie najgorszego. Czy uważacie ze jechać na IP i poprosić o zbadanie czy daje obserwować i nie panikować do czasu aż nie ma krwi?
Ogólnie na krwiaka nie ma lekarstwa. Można wziąć progesteron by wspomóc malucha. Krew może ( jak krwiak zacznie się ewakuować), ale nie musi się pojawić (może się wchłonąć). Są różne zalecenia w zależności od wielkości krwiaka i jego umiejscowienia. Lekarz nie dał zaleceń? Jeśli nie czujesz się bezpiecznie, to zawsze możesz jechać na IP, albo zmienić lekarza na takiego, który zaopiekuje się tobą i maluchem.
A plamienia i krwawienia zawsze warto konsultować z lekarzem w pierwszej kolejności najlepiej z prowadzącym ciążę.
Niestety krwiak potrzebuje czasu by zniknac
 
Zadzwoniłam na IP powiedział ginekolog że brązowawy uplaw w niewielkiej ilości to oznaką ze krwiak spływa, nie ma potrzeby przyjechania. Jak będzie żywa krew to dopiero
 
Do góry