reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem w 9 tygodniu ciazy.

Bardzo mi przykro wiem jaki to jest stres...ja plamiłam z przerwami chyba do 10 tyg skończyło się dobrze. Dobrze jakbyś poszła jednak do innego gina może z lepszym sprzętem i też skonsultować(sama żałuję że nie zrobiłam tego wtedy). Gin mi nie powiedział z czego wynikały te plamienia. Najważniejsze że nie przeradza się w krwawienie i że nie ma mocnych bóli.
 
reklama
Witam. Jestem teraz w 9 tygodniu ciazy a 5 dni temu zaczęłam plamić i obrazu skontaktowałam się z moim lekarzem prowadzacym i okazało się że z dzieckiem nic nie jest serduszko bije prawidłowo i lekarz zapisal mi duphaston i kazal się nie przemęczać i odpoczywać no i oczywiście tak robię. Jest to moja druga ciaza w pierwszej ciazy poronilam w 6 tygodniu ciazy ponieważ pechezyk się nie rozwinął. Następna wizytę mam za 8 dni a ja nadal plamie raz więcej raz mniej brzuch mnie tylko wieczorami pobolewa a ja się i tak martwie bo nie chciała bym znowu cierpieć.
Co mam myśleć na to. Sama juz nie wiem 😞
Witam, w takim przypadku dużo odpoczywać i nie przemęczać się. Ja tez tak miałam z pierwszym dzieckiem, krwawiłam od 6 tygodnia ciąży aż do 13. Pic dużo niegazowanej wody i uważać na siębie. Krwawienie samo ustąpiło.
 
Do góry