reklama

Jestem w ciazy- jak to przekazalyscie i reakcja najblizszych

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2015' rozpoczęty przez klaudia728, 1 Grudzień 2015.

1. klaudia728

klaudia728 Zaciekawiona BB

Czesc. Nie moge spac i wzielo mnie na wspomnienia.
    Tak sobie pomyslalam ze fajnym tematem moze byc to jak zareagowali wasi bliscy nt. Waszej ciazy. Albo w jaki sposob im to przekazaliscie.

Moze zaczne:
    Przez kilka dni wciaz duzo spalam.. maz mowil -a moze ty jestes w ciazy ze tyle spisz??
    Byla.sobota. maz jechal pozalatwiac kilka spraw na miescie. Ja wreszcie wstalam z lozka i tak mysle - a co mi tam, zrobie test ciazowy. Ale zupelnie sie nie spodziewalam ze moze byc pozytywny... (Mam nieregularne cykle miesiaczkowe od samego poczatku wiec brak miesiaczki mnie nie zaniepokoil.)
    Zrobilam test i byl pozytywny!! Ucieszylam sie baaardzo ale tez bylam w duuzym szoku. Nie wiedzialam co z soba zrobic, za co sie zabrac itd. Mialam ochote wszystkim to wykrzyczec ze sie udalo :)
    Na szczescie maz wrocil po jakiejs pol godziny do domu.

Spakowalam test ciazowy do ozdobnego pudeleczka i wreczylam mu jako prezent. Zdziwil sie. - z jakiej to okazji? Otworzyl i jego reakcja byla cudowna :)) pytal z niedowierzaniem czy to na pewno itd. Bardzo sie cieszylismy i oboje rozplakalismy. :)

Bardzo milo wspominam te chwile :))
    A jak bylo u Was??

Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2015
  2. reklama

Poleć forum