reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem w ciąży. Nie potrafię się tym cieszyć

nuttka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2023
Postów
15
Witajcie. Jestem w ciąży 18 tydzień. Mam depresję. Ciąża nieplanowana. Bardzo nas zaskoczyła. Chcę umrzeć. Biorę leki. Siedzę w domu i płaczę. Nie potrafię sobie wyobrazić bycia matką. Ja nie lubię dzieci :( życie mi die skończyło:...((((
 
reklama
To nie prowokacja. Dzwoniłam na telefon zaufania, chodziłam do psychologa, ale mi nie pomógł. Jestem pod opieką psychiatry.
 
Byłam łącznie u 3 :(
A jakiej pomocy oczekujesz?
W ciąży już jesteś więc nic z tym nie zrobisz ale nikt nie zmusi Cię do wychowania dziecka - jeśli nie chcesz być mamą możesz dziecko zostawić w szpitalu albo skontaktuj się z jakimś ośrodkiem adopcyjnym i dowiedz się jak to wszystko wygląda. Pewnie są jakieś grupy wsparcia dla dziewczyn w podobnej sytuacji.
 
reklama
Pierwszy psycholog doradził mi aborcję, drugi przyznał, że wszystkie jego pacjentki z podobnym problemem nie wyszły z tego. Trzeci w ogóle nie podejmował rozmów o nieakceptowanym przeze mnie dziecku tylko o depresji i sam ostatecznie zrezygnował.
 
Do góry