reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem zniesmaczona nietolerancja ;( w stosunku do młodych matek

Witam, nie przejmuj się i nie zawracaj głowy głupimi babskami są durne i tyle.
Ja Ci tylko powiem że podobną sytuację miałam w markecie jak chciałam skorzystać z kasy pierwszeństwa i starsza pani też miała dużo do powiedzenia zapytałam ją tylko czy naprawdę jest taką zgorzkniałą staruchą bez rodziny czy zapomniała już jak byłam matką jak jej dzieci zostawały rodzicami i czy nie wstyd jej że ktoś inny w jej wieku może tak potraktować na jej ciężarną wnuczkę . Pani zamilkła spłonęła rumieńcem i poszła nie dokończyła nawet wypakowywać zakupów. :tak:
Pozdrawiam serdecznie J.
 
reklama
Mala- kobieto,tacy ludzie byli,są i będą :) Nie masz 13lat,nie chodzisz z papierosem w zębach i czwórką dzieci na plecach,więc nie masz powodów do wstydu! Ja się zastanawiam czy te stare babska nie mają wnuczek w naszym wieku? Bo ja np. uważam,że lepsza mama 18letnia niż 42letnia,która nie ma energii i siły dla dziecka. My jesteśmy młode, energiczne, mamy tysiące pomysłów i dużo czasu na zabawę ze swoim dzieckiem. Zresztą ja od dziecka chciałam mieć córeczkę,męża,dom,psa.. :) I spełniam swoje marzenia-co mnie obchodzi zdanie innych? Może o rok się pospieszyliśmy,ale doszliśmy do wniosku,że gdyby nie ta "niespodzianka" to byśmy pewnie długo zwlekali.. Bo zawsze jest jakieś "ale".. ale studia,ale szkoła,ale co ludzie powiedzą.. No i co? Ja jestem szczęśliwa :)
A wracając do tych moherów- najbardziej mnie wkurzyło jak się gapiły w autobusie. Bo ja co prawda mam swoje lata ale wyglądam na młodszą. Ciekawa jestem,co sobie w głębi duszy myślały :)
 
mala41 pozwoliłam sobie wprowadzić zmiany do nazwy tematu tak aby było wiadomo o jaką nietolerancje chodzi i w stosunku do kogo. Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko.


A co do nietolerancji to ja sie z takową nie spotkałam jesli chodzi o starsze osoby ale miałam podobną sytuacje w autobusie ze szkolną znajoma i jej tausiem prawdopodobnie... Byłam wtedy w ciazy i doszło do mnie kilka nieprzyjemnych tekstów. Nie było to miłe, ale niestety nie zmienimy mentalności wszystkich ludzi, a szkoda
 
witam
Ja na szczescie tez nie spotkalam sie z taka nietolerancja ale juz patrzac na to ze mam 3 dzieci i 23 lata i to jak sie w lato pewnie pokaze z nimi na wsi to dopiero bedzie gadanie, glupie spojrzenia itd..... ale coz, ja sie nie przejmuje, ludzie gadaja, beda gadac i tyle... moj temat wyciszy sie i kogos inego beda obgadywac potem :-)
 
do mnie z podobnym tekstem wyjechały 2stare baby w rossmannie :-) stałam wtedy przy kosmetykach dla dzieci(mam alergię,więc używam kremu do twarzy dla niemowląt)nawet w ciąży nie byłam ;-) a te durne do mnie

- trzeba było sobie bachora gówniaro nie robić to by teraz wydatków nie było.

a,że ja gówniarą już dawno nie jestem to odpowiedziałam"dorosłym"
-Załóż babciu beret Moherowy jest twój, a mój rzekomy bachor jest mój więc ci do tego hCENZURA:-D
 
Czytam sobie i zaczynam być zniesmaczona nietolerancją. Czytając niektóre teksty stwierdzam, że między "panią w moherze" a niektórymi forowiczkami jedyna róznica to wiek. Bo poziom kultury podobny,
 
Witam kobietki zgadzam sie z wami w 100% stare to to glupie nie pamietaja juz babcie jak mlode byly tylko krytykuja nie znajac ludzi mam 20 lat i jadac z synkiem na spacer tez ludzie dziwnie patrza na dodatek wygladam bardzo mlodo jak bym miala 18lat wiec rowniez spotykam sie z roznymi sytuacjami ale coz poradzic ,,sa ludzie i taborety:)" nie ma co sie przejmowac najlepiej olac taka sytuacje albo powiedziec baba tak zeby w piety poszlo.
 
reklama
Mala nie przejmuj sie w ogole. Ja mam 20 lat pol rczna corke i drugie w drodze i oczywiscie moja mama juz powiedziala co mysli ale coz to nasze zycie grunt ze czlowiekszczesliwy:) A wiesz ciesze sie ze jestes tak mloda mama jak ja juz sie balam ze tylko ja tak mlodo bede miala parke:*
 
Do góry