reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jesteś nowa - mam tu coś dla Ciebie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
Rozwiązania
0
Wszystkie nowe mamy
proszę o zapoznanie się z niniejszym regulaminem
i nie wysyłanie próśb
o dołączenie do grupy.
1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku głównym https://www.babyboom.pl/forum/marzec-2011-f362/marcoweczki-2011-a-41349/
2. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny udzielające się po wcześniejszym wspólnym ustaleniu z Moderatorkami (aby nie zaśmiecać) - osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.
3. Odnośnie grupy zamkniętej nie ma znaczenia to ile któraś napisała postów i jak długo jest na forum. Po prostu obecne w grupie mamy co jakiś czas będą decydować czy któraś z nowych mam wzbudziła zaufanie i jeżeli tak to zostanie o tym poinformowana przez wiadomość prywatną. Można odmówić.
4. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim - chyba że minęło 60 minut od poprzedniego.
5. Pisząc na forum nie obrażamy nikogo i nie używamy wulgaryzmów.
W przypadku nie stosowania się do punktu 4 moderatorki mogą (w wyjątkowych przypadkach - czyt. nagminnie) łączyć posty.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
Rozwiązania
0
Do odwiedzających:
Jeśli chcesz sprzedać rzeczy po swoich dzieciach jest do tego odpowiedni wątek i proszę nie zaśmiecać innych tematów - wszystkie posty będą przenoszone - w przypadku nagminnego "wtrącania" ogłoszeń, posty użytkownika będą usuwane jako spam i zgłaszane do administracji

https://www.babyboom.pl/forum/marzec-2011-f362/gielda-marcowych-mam-45574/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry