reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Jesteś Nowa - Przeczytaj Regulamin !! !! !!

polna_N

Mama Ali ... 2007
Dołączył(a)
5 Maj 2008
Postów
5 205
Zasady forum​


I. Przedstawiamy się i piszemy to co chcemy żeby inne osoby o nas wiedziały w wątku Poznajmy się

II. Następnie pisz na watku głównym

III. W miarę możliwości staraj się odpisywać wszystkim nie tylko na posty skierowane w Twoją stronę.

IV. Tworzenie postów

a) obowiązuje kultura słowa nie używamy wulgaryzmów, a ich nagminne stosowanie grozi ostrzeżeniem
b) Nie piszemy Caps Lockiem co w języku forum oznacza krzyk
c) Nie nadużywamy kolorów, teksty pisane w tęczowych kolorach sprawiają trudność w ich odczytywaniu.
d) Używamy edycji- jeśli od poprzedniego posta nie minęło 60 minut i nikt w tym czasie nie napisał należy zedytować post jeśli chcemy cos dopisać
e) Nagminne używanie lakonicznych wypowiedzi typu „OK.” „TAK” „NIE” „NIE WIEM” „MOŻE” i tym podobnych bez innej treści będzie uznawane jako nabijanie postów.

V. Spory rozpoczynające sie na innych watkach niż MM rozwiązujemy na PW, ta sama zasada tyczy się osobistych sporów miedzy poszczególnymi użytkownikami nie mających związku z MM.

VI. Nie oskarżamy innych bezpodstawnie bez uprzedniego wyjaśnienia sprawy? A wszelkie wątpliwości zgłaszamy do moderatora wątku lub administratora forum.

VII. Osoby nie stosujące się do regulaminu, które mimo upomnień moderatora nadal łamią powyższe punkty dostają ostrzeżenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry