reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jesteś Nowa? Zapraszamy do zapoznania sie z naszym Regulaminem

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

masala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Maj 2010
Postów
1 098
Miasto
Edinburgh
1.Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Wrzesień 2013, który równocześnie jest wątkiem głównym, na którym prowadzimy wszelkie konwersacje.

2.Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny udzielające się w wątku Wrzesień 2013 po wcześniejszym wspólnym ustaleniu z Moderatorkami (aby nie zaśmiecać) - osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.

3.Jeśli chcemy coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi używamy opcji EDYTUJ a nie piszemy
kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem
od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.

4.Pisząc na forum nie obrażamy nikogo i nie używamy wulgaryzmów.
Zakazane są również publikacje mające charakter uznany za powszechnie naganny moralnie, społecznie niewłaściwy, jak również naruszający zasady netykiety oraz prawem chronione dobra osób trzecich.

5.Posty z kategorii "sprzedam" są zakazane. Od tego są odpowiednie działy.

6.Moderatorzy zastrzegają sobie prawo usuwania postów o tematyce wymienionej w pkt. 4 i 5.

7.W przypadku nagminnego łamania regulaminu moderatorki są upoważnione do nadania ostrzeżenia. Jeśli to nie przyniesie skutku, dana osoba może zostać zawieszona w prawach użytkownika.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry