reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!!

U nas dzis 27+2, tylko ja z pojedyncza ciążą:D ale jedziemy praktycznie tak samo [emoji3059] my czekamy na 3cie prenatalne żeby zobaczyć te pepowinke i będziemy decydować.... Gratulacje [emoji173] dobrze ze byliście na miejscu [emoji33] mój lekarz mowi że brzeżny widac na usg a czy jest błoniasty to sie okazuję tylko po porodzie i to samo mówiła kobietka od prenatalnych, sam fakt ze jest podejrzenie takiego przyczepu daje im jakiś sygnał jakby cos szlo nie tak
Hihi zawsze to raźniej nam będzie 🤣
My mamy w czwartek usg i doktor ma decydować co dalej🤔ale raczej od 30 tygodnia w szpitalu....😊
 
reklama
U nas już decyzje podjete, mimo wielkiej chęci, doktorek zdecydował że najbezpieczniej dla nas przy naszym obciążeniu i jeszcze dodatkowo pępowina plus cukrzyca doszła, robimy cesarkę, jest szansa na to że w szpitalu zdecydują żeby spróbować indukcję ale to już od szpitala zależy [emoji2368] trochę mi smutno jak dotarlo to do mnie, ale mamy isc w 38tc, więc mała za 6 tygodni może już być z nami :O
 
Mam nadzieje, ze już wszystko będzie okej i bez niespodzianek. Miałam duuuuze bóle i krwawienia dwa dni i trzy noce. Leżałam na patologii, ktg nic nie wskazywało. Nagle rozwarcie 5 cm. Na porodówkę, tętno małej spadało, szybka cc. No i jesteśmy od soboty razem 🥺🥰.
 
Wow brzmi strasznie... ale ważne że opanowana sytuacja... aż ciarki mam, zdrówka dla Was :*
Mam nadzieje, ze już wszystko będzie okej i bez niespodzianek. Miałam duuuuze bóle i krwawienia dwa dni i trzy noce. Leżałam na patologii, ktg nic nie wskazywało. Nagle rozwarcie 5 cm. Na porodówkę, tętno małej spadało, szybka cc. No i jesteśmy od soboty razem [emoji3064][emoji3059].
 
reklama
Do góry