reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jesteśmy na zamkniętym

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 842
Rozwiązania
0
Dziewczyny,
Gdyby któraś nie wiedziała - od pewnego czasu toczyła się dyskusja, czy zamknąć nasz wątek - i większość była za, a reszcie (jak np. mnie) było wszystko jedno. No i dziś Iza przeniosła nasz wątek na zamknięty, tam gdzie zdjęcia. I tam nas trzeba szukać. Gdyby któraś z Kwietniówek, która dawno tu nie była, miała jakieś kłopoty z wejściem na zamknięty, niech się skontaktuje z IzaK lub J@godą, a jakby nie było z jakichś powodów kontaktu z dziewczynami - to z którąkolwiek z ekipy.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry