reklama

"Jesteśmy piękne" świetny pomysł prawda?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez AnnaJagoda, 16 Czerwiec 2016.

1. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

Wiedziałyście drogie mamy, że tylko 2 na 8 polskich kobiet czuje się pięknie? Dove zorganizowało spotkanie, które zaowocowało takim filmikiem, który przybliża wiedzę o tym jak siebie postrzegamy. Ja się wzruszyłam, bo stanęły mi przed oczami moje bliskie koleżanki. A jakie są wasze odczucia?

2. paula8787

paula8787 Początkująca w BB

My Polki słyniemy z pięknej, słowiańskiej urody i to jest prawda, która nie podlega żadnej dyskusji. W tym zwariowanym codziennym życiu potrafimy dbać o swoją urodę, co nie jest takie proste, a wiem to z własnego doświadczenia. Daję od siebie co mogę dla rodziny, ale mnie też coś się należy od życia. Dlatego nie zaniedbuję wizyt w moim ulubionym salonie kosmetycznym Link do: Good Time Day SPA | Oferta - pielęgnacja, rytuały, masaże, peelingi, depilacja. - Good Time Day SPA gdzie podczas relaksującego masażu odpoczywam i zapominam o pieluchach i zupkach. Do tego biorę sobie jeszcze zabiegi na odmłodzenie twarzy i mam to czego potrzebuję. A moje zadowolenie też ma duży wpływ na zadowolenie rodziny. I oto chodzi, prawda?

3. reklama
  4. Dulce

Dulce Fanka BB :)

a pewnie!! Najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze

Poleć forum