Basia26
Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Dziewczyny powoli przymierzamy się do kupienia Olusi fotelika samochodowego. Mam pytanie czy mogłybyście coś fajnego polecić, dobrego dla półrocznego maluszka i trochę większego też. Chodzi mi o coś wygodnego bo my raczej dużo jeździmy samochodem a zawsze fajnie jest poznać czyjeś opinie.
zadowolona...
...a kupie go Agaciulka jak moja niunia z tego wyrosnie...czyli jak tak bedzie miala z 1o kilo...a ten jest od 9-18kg...ale tu raczej nie o kilogramy chodzi a o wzrost...