reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeżdżę bezpiecznie czyli wszystko o fotelikach

reklama
Mi też ale jest większy i jak wkładam do niego małego to jakby się zapadal - jest bardziej siedzący,i iest od9 do 18, a vector od 0 do 18 . Teoretycznie ten fotelik co mam (to nosidełko) wagowo jest ciągle dobre bo do 13 , a mój wży dopiero 7, ale jak wkładam mu coś cieplejszego i kutrkę lub kombinezonik to ledwo wchodzi, a o ruszaniu rączkami nie wspomnę, jak jeszcze przytyje 1 kilo to go chyba nogą będe upychać, więc niestety ale muszę coś kupić. Najlepiej byłoby trochę poczekać i kupć Key, a tak mam dylemet
 
hmmmm...Ja osobiscie poczekalabym troche...Bo fakt jest taki ze bedziecie uzywac fotelika przez nastepne trzy lata...wiec powinno mu byc wtedy rowniez wygodnie...dobrze zeby mial np tez cos gdzie dziecko bedzie moglo wlozyc sobie butelke lub kubeczek...Ale chyba mozna takie cos dokupic osobno...Bo do maxiego mozna (widzialam po 10 euro)
 
a my rozgradamy sie za spacerówką.., bo nam sie focus ciutke rozkraczył:/....haha- przez to, ze zamiast znosic "zjeżdzamy"nim po schodach..i zawsze ładujemy full zakupów pod spod..coż..czas zmienić furę:tak:- a ja tam zakupy lubię:-D
 
Fusik mam ten sam problem. Marysia waży dopiero 7300 ale jets dosć długa i zaczyna mi jej głowa już wystawać z fotelika. DO tego w kombinezonie musze ja dosłownie wepchnać do nosidła i jestem tez na kupnie ale właśnie takiego 0-18 bo 9 kg to ona moze mieć i na wiosnę jak tak teraz słabo przybiera. Sprawdziłam w siatkach centylowych - okoó 9 miesiąca bedzie miała tyle- czyli w marcu a ja nie mogę tye czekać.
Ja myślałam albo Vector (tani) albo Jane albo : Concord - mój faworyt(bardzo drogi ale jest swietny):
Fotelik Concord Ultimax 0-18 kg NOWY kol. 2007 (135127588) - Aukcje internetowe Allegro
 
Gluszek fajny-ale co mi sie w nim nie podoba to to ze nie rosnie w sumie z dzieckiem...co bedzie jak mala bedzie miala trzy latka...nogi moga wisiec ale co z glowa...jaka jest wysokosc oparcia??
 
nie wiem poiwiem ci szczerze ale napisane jest 6-stopniowa regulacja wysokości zagłówka dopasowującego fotel do wielkości dziecka - czyli chyba jednak rośnie wraz z dzieckim. Musze go zobaczyć na żywo
 
reklama
Do góry