reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeżdżę bezpiecznie czyli wszystko o fotelikach

Basia26

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2006
Postów
650
Miasto
Bielsko-Biała
Dziewczyny powoli przymierzamy się do kupienia Olusi fotelika samochodowego. Mam pytanie czy mogłybyście coś fajnego polecić, dobrego dla półrocznego maluszka i trochę większego też. Chodzi mi o coś wygodnego bo my raczej dużo jeździmy samochodem a zawsze fajnie jest poznać czyjeś opinie.
 
reklama
Ja jak bede kupowac to napewno zwroce uwage na to zeby byl z regulacja ,zeby Noemi mogla jezdzic tez w pozycji pollezacej...Druga sprawa bedzie napewno funkcja taka zeby fotelik byl obrotowy bo wczasie jazdy bede mogla ja nakarmic i dziecko bedzie zwrucone twarza do mnie...kolejna wazna dla mnie rzecz ze jesli zasnie to zeby mial gdzie oprzec glowke...Jakiej firy to jeszcze nie wiem ale jak cos ciekawego znajde to wkleje...
 
Odradzam fotelik Hauck. Dobra firma ale niestety strasznie waski i dziecko szybko z niego wyrasta. Tez wkrotce musze jakis kupic...
 
My mamy fotelik, kupiłam go gdy Zośka miała miesiąc. Jest to fotelik DUMBO . Wsumie to nie moge na niego narzekać , jeździmy dosyć czesto i spisuje się niemniej jednak jakbym miała jeszcze raz kupować to zdecydowałabym się na inny. Jest łatwy w utrzymaniu czystości , ma taką wkładkę którą można wyciągnąć jak dzieciaczek troszek podrośnie. oglądałam "mamo już jestem" i fizjoterapełta mówiół ze przedewszystkim fotelik musi być stabilny jak przymocuje sie go w samochodzie :ten nasz oceniam tak na 4+ pod tym względem . sumując ogólnie nie mogę nażekać i zadowolona jestem

 
Patrycja, bardzo mi sie podoba ten fotelik, kiedy zamierzasz go kupić? Jak mała bedzie siedziała? Czy on ma tą regulację o której mówiłaś, że można ustawic w pozycji półsiedzącej?
 
moje drogie panie on ma az 5 stopniowa regulacje oparcia...:szok: :szok: :szok:
zreszta poczytajcie same bo ma tyle bajerow ze nie jestem w stanie wypisac...nawet nie wiedzialam ze foteliki sa teraz takie zbajerowane :cool2: :-D ...a kupie go Agaciulka jak moja niunia z tego wyrosnie...czyli jak tak bedzie miala z 1o kilo...a ten jest od 9-18kg...ale tu raczej nie o kilogramy chodzi a o wzrost...
 
reklama
Super ten foteli tylko jak oglądam takie rzeczy to coraz bardziej przerażają mnie ceny. Nie ma u mnie biedy, nie należę tez do super kasiastych ale i tak będzie to kosztowny zakup. Ciekawe kto na to wsztko zarobi? Bo oprócz fotelika będzie potrzeba jeszcze paru innych rzeczy i .... czystak w portfelu :baffled:
 
Do góry