reklama

jeździk dla roczniaka

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez basia.kuchcik, 26 Czerwiec 2014.

1. basia.kuchcik

basia.kuchcik Początkująca w BB

hej, mój syn właśnie skończył roczek i chcę mu kupić jakiś jeździk. polecicie mi coś (najlepiej coś co same przetestowałyście). czym się kierować w wyborze?

2. jopal

jopal Fanka BB :)

My z racji dwóch chłopców mieliśmy kilka i rożne też widziałam u znajomych jak dla mnie najlepsze są niemieckiej firmy big. Po prostu niezniszczalne, mają i motorki na 3 kółkach i samochody na 4 tu już wybór zależy od Ciebie, my mamy motorek i auto. Są tak mocne, że nawet 8 latek usiądzie i nic się nie dzieje, a roczniak bez problemu sobie poradzi.

3. reklama
  4. bada m.

bada m. Fanka BB :)

5. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

My testowaliśmy kilka, nasz dziecko z żadnego nie chciało korzystać.Nie wiem z czego to wynikało.

6. Ania_ABCfitness

Ania_ABCfitness Zaciekawiona BB

Przede wszystkim dopasuj jeździk do gabarytów swojego malucha, tak żeby było mu wygodnie (np. żeby jeździk nie był zbyt wysoki). Zwróć uwagę na jego stabilność, aby dziecko było bezpieczne. Zobacz z jakich materiałów jest zrobiony (czy będzie trwały i bezpieczny), czy nie ma jakichś ostrych krawędzi. Dodatkowo możesz przejrzeć modele wielofunkcyjne, które oprócz podstawowej funkcji spełniają jeszcze dodatkowe (możliwość zmiany w pchacza, melodyjki, gry zręcznościowe itp.).

Poleć forum