reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jezyk Niemowlat... - Ksiazka ''zaklinaczki dzieci''

reklama
dr Eduard Estivill, Sylvia de Bejar
Uśnij wreszcie!
Jak pomóc dziecku zasnąć

Jeśli, któraś by chciała taką ksiązkę w pdf na maila to chętnie prześlę.
 
Sciagnelam sobie ta ksiazke, bo cos za glosno o niej bylo i stwierdzilam, ze chyba warto do niej zajrzec. Ale jakos ciezko zmusic mi sie do czytania na komputerze, zdecydowanie bardziej wole papier. Widzialam ja na Allegro za 20 zl. Moze sie skusze.
 
ja również ściagnęlam sobie w PDF - "język niemowlat" ale to książka po którą jeszcze nie raz każda z nas sięgnie na pólkę mając już maluszka
zakupilam na Allegro -koszt książki + wysyłka 19 zł
ceny w księgarniach -sama książka 35 zł
 
a ja sobie ta ksiazeczke zaczelam drukowac :-) mam polowe juz, stweirdzilam ze wydrukuje bo pewnie bede po niej mazac, cos zaznaczac itp :-) ale jeszcze nie zaczelam czytac :-)
 
W ostatnim kalatogu "Klubu dla Ciebie" jest ta ksiazka za 9,90 i jest jeszcze 2 czesc. "Jezyk dwulatka", no i strasznie mnie kusi, chyba ja zamowie. Koszty przesylki to 5,95 wiec i tak taniej niz najtansza jaka na Allegro znalazlam, a pewnie do tej ksiazki domowie cos jeszcze. moze juz jakis prezent dla Tatty czy Dziadka na swieta? Oni kochaja ksiazki. :tak:
 
Ja mam wydrukowaną od jakiegos czasu, ale powiem szczerze, że ciężko mi przez nia przebrnąć..
 
Ja ja pochlonelam... i teraz jest w lapkach innej mamy lipcoweczki z tego roku, podobno bardzo jej pomogla :) jak ja odzyskam to powoli znowu ja poczytam..
 
A ja tę książkę połknęłam jakiś czas temu .... i pewnie powtórzę lekturę jak już będę sapać jak lokomotywa i będę się nadawała tylko do leżenia ;-)
 
reklama
Do góry