reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Joga w ciąży dla początkujących online

Dołączył(a)
16 Marzec 2021
Postów
6
Cześć! Macie może do polecenia ćwiczenia online dla kobiet w ciąży (II i III trymestr) ? Wiem że tego jest dużo w necie ale szukam czegoś sprawdzonego? Może są tu jakieś specjalistki :)
Miałam 5 miesięcy przerwy od ćwiczeń ale dostałam zielone światło od lekarza prowadzącego i chcialabym sobie jakoś poród ułatwić i ulżyć plecom :)
 
reklama
Ja także polecam Gosię Mostowską. Ma specjalne nagrania na YouTube dla kobiet w ciąży :) ćwiczyłam w pierwszej ciąży i ćwiczę także w obecnej. Mój ulubiony to "trening mięśni dna miednicy". Bardzo spokojne, wyciszające i relaksujące ćwiczenia :)
 
A ja polecam na żywo. To jednak inny klimat, kiedy to robi się grupowo. Oczywiście kwestia preferencji, charakteru - tak to powinno wyglądać. Tutaj macie napisane więcej na ten temat -

 
Ostatnia edycja:
Do góry