reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jogurty i serki

te misiowe jogurciki to nowość? bo u mnie w mieście nie mogę tego znaleźć, a chętne bym kupiła bo moja córcia nie lubi deserków żadnych
 
reklama
Kbetina, to nie nowość. Od jakiegoś czasu są na rynku. mają różne smaki. Powinnaś je dostać w jakimś supermarkecie na dziale z jedzeniem dla niemowlaków, bo nie trzeba ich trzymać w lodówce.
 
Moja Julcia ma już prawie 13 miesięcy i wprowadziłam zwykłe jogurciki owocowe , w zasadzie nic jej po nich nie jest ale zaczeło robić jej się coś koło buziaczka take cos jakby strupki (nie wiem jak to opisać )zastanawiam się też czy to nie jest od ślinienia się ,może idą ząbki ,wcześniej przy jedynkach takiego czegoś nie miała i nie wiem od czego to.Zastanawiam się też czy podawac jej co dziennie jogurcik .
 
Nestle Misiowy Jogurcik truskawka 400g

Julka przez długi czas też jadła te misiowe jogurciki. Są smaczne :tak: Tak jak wspomniała Asia zazwyczaj stoją na wierzchu i nie trzeba ich przechowywać w lodówce ;-) Można je dawać od 6 miesiąca bo tak są skomponowane pod względem składników.;-)

julinkaa musisz poobserwować małą. A może spróbuj dać jogurt naturalny ewentualnie daj do niego owoce ;-) Moja młoda zjada codziennie 1-2 serki Danio różne smaki i nic się nie dzieje ale owocowych jogurtów nie dawałam. Jakoś sama nie lubię :dry: naturalny jadła bardzo chętnie bez żadnych dodatków i Danona jakoś najbardziej mi podszedł więc jej go dawałam :tak::-)
 
Obserwuje i jakby to koło bużki się troche zmniejszyło ,przemywam to rumiankiem .
Paula21 Julia lubi owocowe jogurty (czego ona nie lubi :D wszystko zjada :D )Danonka nie chce jej jeszcze dawać .Zobacze jeszcze pare dni czy coś się zmieni.
 
reklama
Do góry