reklama

Justyna Markowska odpowiada po webinarze:)

Temat na forum 'Psychodietetyczka radzi' rozpoczęty przez aniaslu, 28 Kwiecień 2016.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

"Czy wiesz, że diety nie działają. Tylko 3% osób, które schudnie utrzyma swoją nową wagę przez pięć lat. Skutecznie odchudzanie odbywa się poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz zmianę swojego podejścia do odżywiania." Justyna podczas webinaru podała Wam pomysły, w jaki sposób zabrać się za siebie, a teraz odpowie na Wasze pytania:)

28.04.16 o godzinie 20:00 możesz dołączyć do webinaru - dopiero wtedy link stanie się aktywny:)

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2016
  2. Justyna Markowska - ekspert BB

Justyna Markowska - ekspert BB Psychodietetyczka- ekspert BB

Witam wszystkie Forumowiczki, które zechcą wziąć udział w webinarze! :) Starałam się przekazać najważniejsze informacje. Myślę, że będą one pomocne, ale tylko kobietom, które wracają do formy po ciąży, ale wszystkim które są się zdrowo odżywiać!

Od 20-22 będę do Waszej dyspozycji. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Już nie mogę się doczekać :)

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2016
  3. reklama
  4. alvaro1

alvaro1 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich:) i mam pytanie- jestem typem tzw skubacza i lubię mieć do pochrupania różne rzeczy pod ręką, szczególnie gdy jestem zmęczona, co mogę jeść, żeby nie przytyć?

5. Lidka_mama

Lidka_mama Początkująca w BB

Mam dziwny kłopot, bo po porodzie nie musiałam się odchudzać, a teraz chyba owszem . Mam ośmiomiesięczną córeczkę i w ciązy przytyłam 12 kg. Po ciąży został mi 1, a teraz na plusie mam 5. Karmię piersią i ciągle jestem głodna. Raz w tygodniu chodzę na basen, a mam wrażenie, że tyję, a nie chudnę:(

6. Justyna Markowska - ekspert BB

Moim zdaniem, nie ważne po co będziesz sięgała - podjadanie zawsze prowadzi do nadmiaru kalorii w diecie. Raczej skupiłabym się na tym, żeby przestać "skubać" w ogóle :)

7. Justyna Markowska - ekspert BB

Lidka, ale Twoja waga ciągle jest prawidłowa, prawda? Czy badałaś sobie tarczycę? Czy coś zmieniło się w Twoim sposobie odżywiania od kiedy przytyłaś te pięć kilogramów?

8. alvaro1

alvaro1 Zaciekawiona BB

hmmm, no tak, łatwo powiedzieć;) ale jak ja jednak potrzebuję czasem coś poskubać (słonecznik niestety nie zawsze dostępny) to co by to mogło być zdrowego?

9. Lidka_mama

Lidka_mama Początkująca w BB

Tarczycy nie badałam, ale mam wrażenie, że po prostu jem więcej niż wcześniej. Trudno mi się opanować. Przed porodem dbałam o siebie, ćwiczyłam i w ciąży również, a teraz wszystko robię w locie i właściwie raz mi się wydaje, że nie jem, a potem, że ciągle jem. Podczas spacerów często coś podjadam, co wcześniej mi się nie zdarzało, ale mam straszną ochotę na jedzenie. Próbowałam pić więcej wody , ale to nie pomaga. Czy możliwe, że to przez zmęczenie?

10. reklama
  11. alvaro1

alvaro1 Zaciekawiona BB

Czy kawa przyspiesza metabolizm i może wpłynąć na szybsze spalanie kalorii?

12. Justyna Markowska - ekspert BB

Wiem, że to wcale nie łatwe :)

No to z takich zdrowych i niskokalorycznych mogę polecić warzywa, np. małe marchewki, polecam surowego kalafiora (pycha!).

Trochę bardziej kaloryczne, ale równie zdrowe i smaczne są migdały i inne orzechy.

Poleć forum